Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien Rīgas domēs notika darba sanāksme, kurā pašvaldības amatpersonas un ceļu uzturētāju pārstāvji informēja par pilsētas ielu stāvokli, iestājoties meteoroloģiskajam pavasarim. Ceļu uzturētāji apliecināja, ka pilnvērtīgi bedru labošanas darbi sāksies ar nākamo nedēļu, kad vidējā gaisa temperatūra būs nostabilizējusies virs plus pieciem grādiem. Tika aicināts iedzīvotājus aktīvi ziņot par vietām, kur nepieciešams veikt ielu braucamo daļu remontu, bet ielu uzturētājiem norādīja uz nepieciešamību stingri ievērot kvalitātes prasības, veicot remontdarbus.

Satiksmes departaments šogad jau veicis avārijas bedru remontdarbus vairāk nekā 11 tūkstošu kvadrātmetru platībā, ieguldot  182 336  tūkstošus latu. Departamenta speciālisti norāda, ka līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos bedres ielās, kurās ir  novecojis  asfaltbetona segums un augsta satiksmes intensitāte,  veidosies daudz straujāk. Arī aizvadītā ziema, kas mijās ar salu un atkušņiem, bija īpaši nelabvēlīga pilsētas brauktuvēm.

rdsd.infografika.ka.veidojas.bedres.2013

attēls palielināms uzklikšķinot

Ielas, kurās šobrīd jau notiek avārijas bedru remontdarbi, un kurām tiek pievērsta pastiprināta uzmanība:  Ulmaņa gatves satiksmes pārvads; Bieķēngrāvja satiksmes estakāde; Braslas iela; Skanstes iela; Brīvības iela posmā no Silciema ielas līdz Teikai; Sporta iela; Biķernieku iela; Maskavas iela; Jaunciema gatve; Brūkleņu iela; Ozolciema iela; Jūrmalas gatve; Rostokas iela;  Daugavgrīvas iela; Dārziņu iela.

Rīgas dome jau trešo pavasari rīko  akciju „Iedzīvotāj, informē par bedrēm Rīgas ielās!”. No šodienas, 15. aprīļa, ikviens aicināts informēt Satiksmes departamentu par bedrēm uz pilsētas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu braucamās daļas. Informāciju par bedrēm var sniegt, zvanot pa bezmaksas tālruni 80003600, vai mājas lapā www.rdsd.lv, norādot konkrētu bedres atrašanās vietu.

Saņemtā informācija par norādītajām bedrēm tiks pārbaudīta un, atbilstoši to atrašanās vietas nozīmīgumam un bīstamībai, tiks veikti remontdarbi. Par padarīto varēs uzzināt Satiksmes departamenta mājas lapā un Rīgas domes mājas lapā www.riga.lv.

Saistītās tēmas: automašīnasDrošībaRīga

Izsaki savu viedokli