Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar prieku paziņojam mūsu lasītājiem, ka pēc neliela pārtraukuma atkal piedāvājam jums iespēju laimēt vērtīgas balvas BOOT.Lv konkursā! Šonedēļ konkurss norisināsies sadarbībā ar kompāniju Sony Ericsson, kas mums balvā ir sarūpējuši mobilo tālruni Sony Ericsson K660, kas izceļas ar ļoti pavasarīgu dizainu. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem, laika posmā no trešdienas (16.04.) 12:00 līdz piektdienas (18.04.) 18:00, būs jāatbild uz 5 jautājumiem par elektroniku un portālu BOOT.Lv. Lai piedalītos konkursā, spied šeit!

*Uzvarētājs tiks izraudzīts pēc nejaušības principa.

* Katrs dalībnieks drīkst piedalīties tikai vienu reizi, tādēļ reģistrācijas formā ir jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, kā arī telefons. Ierodoties pēc laimesta, uzvarētājam būs jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti.

* Ar uzvarētāju BOOT.Lv redakcija sazināsies telefoniski, un pēc apbalvošanas uzvarētāja vārds būs redzams arī mūsu portālā.

* Atbildes, kas tiks saņemtas pēc konkursa beigām, neskaitīsies. Konkursā aizliegts piedalīties BOOT.Lv darbiniekiem vai viņu radiniekiem.

Izsaki savu viedokli