Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika publicējām topošā Saab 9-3X spiegu attēlus, tomēr tagad, neilgi pirms Ženēvas auto izstādes, Saab oficiāli prezentējuši paaugstināto universālu, kas pieskaitāms tā sauktajai Allroad klasei. Jaunā modeļa galvenais konkurents būs topošais Audi A4 Allroad, kas tirdzniecībā solās nonākt tuvāko mēnešu laikā.

No standarta 9-3 universāla paaugstinātais atšķirsies ar no 20 līdz 35 milimetriem paaugstinātu virsbūvi un buferu, sliekšņu un spārnu plastmasas uzlikām. To visu papildinās alumīnija krāsas apakšas aizsargi auto priekšā un aizmugurē, kā arī 17 collu vieglmetāla diski un izplūde ar divām izejām.

Lai arī 9-3X izskatās piemērots bezceļam, ne visām dzinēja versijām būs pieejama pilnpiedziņas sistēma. Ar pilnpiedziņu aprīkos vien divu litru turbo benzīna dzinēju, kas attīstīs 210 zirgspēkus un 300 Nm, savukārt 1,9-litru dīzeļdzinējam (180 zirgspēki un 400 Nm) jāsamierinās ar priekšējo piedziņu. Pārnesumkārbas izvēlei divas – sešpakāpju manuālā vai automātiskā.

Apvidus versijas interjers bāzēts uz Vector aprīkojuma līmeni, kas iekļauj tumšas metāliska toņa aplikācijas un auduma/ādas sporta sēdekļus. Bagāžas nodalījumā iespējams ievietot bagāžu 477-1331 litra apmērā, savukārt ar piekabes āķi pieļauts vilkt maksimāli 1600 kilogramus. Cenas un precīzs tirdzniecības sākuma datums vēl nav izziņoti.

Izsaki savu viedokli