Aktuāls

“Runpay” terminālu tīkls visā Latvijā ir ieviesis jaunu pakalpojumu – tagad starptautiskās maksājumu sistēmas “Paysera” klienti var papildināt savus kontus skaidrā naudā “Runpay” terminālos.

“Paysera”, kas strauji gūst popularitāti, pateicoties bezmaksas eiro pārskaitījumiem uz EEZ valstīm un īpaši lētiem pārskaitījumiem citās valūtās, ir paplašinājusi savu skaidras naudas iemaksu tīklu. Līdz šim klientiem bija iespēja veikt skaidras naudas iemaksu tikai dažās vietās Rīgā, bet tagad papildināt savus “Paysera” kontus iespējams gandrīz 300 “Runpay” terminālos visā Latvijā.

Paysera_logotype_internet

Tāpat drīzumā “Paysera” piedāvās saviem klientiem Latvijā vēl vienu ērtu maksājumu pieņemšanas metodi, un klienti par interneta veikalos pasūtīto preci varēs maksāt “Runpay” terminālos. Vienā reizē klients var iemaksāt līdz 150 EUR. Pakalpojums maksā 0,60 EUR. Nauda Paysera kontā tiek ieskaitīta 30 minūšu laikā.

Jaunais pakalpojums ir ērts ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, kuriem ir “Paysera” konts. Īpaši tiem, kam ir daudz tirdzniecības vietas visā valstī, un kuri parasti pieņem maksājumus skaidrā naudā. Dienas beigās skaidras naudas ieņēmumus būs vieglāk iemaksāt savā “Paysera” kontā.

Saskaņā ar “EVP International” (kompānija, kas pārvalda “Paysera” sistēmu) Projektu attīstības departamenta vadītāja Daumantas Barauskas teikto, šobrīd Latvijā ir 10 tūkstoši “Paysera” lietotāji, un to skaits nemitīgi pieaug. Uzņēmumus pārsvarā interesē “Paysera” piedāvātie ērtie un lētie maksājumu pieņemšanas veidi un starptautiskie pārskaitījumi, kas ir desmitiem reižu lētāki nekā bankās.

Privātos klientus īpaši piesaista tas, ka no 2015. gada beigām sistēma ļauj veikt līdz pat 30 bezmaksas standarta pārskaitījumus mēnesī uz jebkuru banku Eiropas Savienībā vai EEZ valstī. Pārskaitījumi starp “Paysera” kontiem vienmēr ir bijuši bez maksas.

Turklāt sistēma piedāvā inovatīvus maksājumus, izmantojot mobilos tālruņus, un 2015. gada nogalē sāka izsniegt savu “VISA” maksājumu karti.

Par “Paysera”:

Starptautisko maksājumu sistēmu “Paysera” pārvalda Lietuvas uzņēmums “EVP International”. Uzņēmums 2012. gadā saņēma elektroniskās naudas iestādes licenci un šobrīd jau ir sasniedzis ievērojamus rezultātus. Šobrīd “Paysera” sistēmai ir vairāk kā 200 000 lietotāji. 2015. gadā no “Paysera” tika veikti pārskaitījumi 754 milj. EUR apmērā. “Paysera” sniedz dažādus pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām: maksājumu pieņemšanu internetā, starptautiskos un vietējos pārskaitījumus uz bankām, valūtas konvertāciju, mobilos maksājumus un SMS maksājumus.

Izsaki savu viedokli