Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rolls-Royce Ženēvas auto izstādē prezentēs savu jaunāko un mazāko modeli 200EX, kas pagaidām vēl atrodas koncepta statusā. Lai arī kā bāze izmantota jaunākās paaudzes BMW 7. sērija, vien 20 % no visām detaļām būšot vienādas.

Izmēros arī par RR4 sauktais modelis būs lielāks un ar garāku riteņu bāzi nekā 7. sērijai, tādējādi BMW koncernā aizpildot nišu starp BMW 7. sēriju un Rolls-Royce Phantom. Mazais, bet greznais 200EX atšķirībā no bāzes modeļa būs aprīkots ar pilnīgi jaunu V12 benzīna dzinēju, kā tilpums solās būt ap sešiem litriem.

Vizuāli, protams, jaunākais Rolls-Royce līdzināsies vecākajam brālim Phantom – uz to norāda gan virsbūves formas, gan arī tādas detaļas kā radiatora režģis, pretēji veramās durvis un aizmugurējie lukturi.

Salonā pasažierus gaida plaša koka un ādas apdare, hromētas pogas un slēdži, kvalitatīva multimediju sistēma un bagātīgs aprīkojums. RR4 jeb 200EX sērijveida versija gaidāma Frankfurtes auto izstādē, tādējādi tirdzniecībā jaunais Rolls-Royce varētu nonākt jau šāgada nogalē.

Izsaki savu viedokli