Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms neilga laika ziņojām par to, ka SAIC Roewe Šanhajas auto izstādē prezentēs moderno MG 6 hečbeku. Tagad pieejami vairāki un kvalitatīvāki attēli, tomēr lielāku uzmanību sev pievērsa šī paša ražotāja koncepts N1.

Tas ieguvis jaunu šasiju un izceļas ar dinamisku un eiropiešu gaumei piemērotu dizainu. Un tas ir īpaši svarīgi, jo SAIC koncerns jaunāko Roewe modeli tuvāko gadu laikā plāno laist tirdzniecībā ne vien Ķīnā, bet arī Eiropā.

Protams, ka sērijveida modelis varētu iegūt nedaudz citādākus, ne tik ļoti ar diodēm aprīkotus lukturus, tomēr pamatā dizains solās palikt neskarts. Dzinēju gammu veidos uzlaboti Rover četru cilindru K sērijas agregāti.

Ja ārpuse pārsteidz, tad iekšpuse vēl vairāk – nākotnes dizaina centrālā konsole ar skārienjutīgu ekrānu, interneta savienojums, navigācijas sistēma un digitāls 3D instrumentu panelis liek domāt, ka līdz ražošanai N1 šādā paskatā nenonāks.

Sērijveida versija Ķīnā debitēs nākamgad, bet Eiropā N1 tirdzniecībā solās nonākt ap 2011. gadu. Cenas, protams, nav vēl izziņotas, tomēr, mūsuprāt, pēc pašpārliecinātā dizaina un ražotāja stājas tās varētu būt korejiešu modeļu līmenī.

Izsaki savu viedokli