Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Losandželosas auto izstādē līdztekus daudziem zināmiem un populāriem modeļiem tika atrādīts arī Rocket spēkrats. Tas ir visai savdabīgs auto, kas tapis uz Ford Mustang bāzes, bet tā dizainu uzlabojis bijušais Aston Martin dizaina nodaļas vadītājs Henriks Fiskers.

Ideja par šādu Ford Mustang līdzinieku tapa gada sākumā, kas Fiskers (Aston Martin dizaina daļas vadītājs no 2001. līdz 2005. gadam) satika Beau Boeckmann (pasaulē lielākā Ford dīlera vadītājs). Abi bija vienisprātis par šāda modeļa nepieciešamību un nepagāja ilgs laiks, līdz tika izveidots Rocket spēkrats.

la-show-2014-batch-5-33_0

Sagaidāms, ka Fiskera izveidotais spēkrats, kas apgādāts ar oglekļa šķiedras korpusu, būs pieejams pie jau pieminētā Ford dīlera. Auto cena būs robežās no 100 līdz 126 tūkstošiem eiro, taču gada laikā plānots saražot aptuveni 100 šādus spēkratus.

la-show-2014-batch-5-39

Auto darbina Ford izstrādātais V8 dzinējs, kas ir apgādāts ar turbīnu. Lai arī precīza spēkrata jauda nav zināma, auto veidotājs norāda, ka šī versija neatpaliks no pasaulē jaudīgākās Mustang versijas.

la-show-2014-batch-5-40

 

Saistītās tēmas: ford mustang

Izsaki savu viedokli