Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Roamer komanda, zemo izmaksu aplikācija zvaniem no ārzemēm, piedāvā iespēju pa pastu uz mājām pasūtīt ārvalstu SIM kartes.  Šobrīd pakalpojums ir pieejams visu valstu lietotājiem.

Jāatzīmē, ka Roamer ir latviešu izstrādāta aplikācija, kas piedāvā iespēju par zemiem tarifiem un ar interneta pieslēgumu, kā arī pilnībā bez tā zvanīt uz un no ārzemēm. Unikālais Roamer risinājums ir jūsu pamata numura saglabāšana, nomainot SIM karti. Aplikācija ir pieejama iPhone un Android viedtālruņos un planšetdatoros, ieskaitot iPad, un tā strādā ar jebkurām SIM kartēm.

Tagad jebkurš interneta vai Roamer aplikācijas lietotājs var papildus iegādāties priekšapmaksas SIM karti vēl pirms brauciena uz ārzemēm. Pēc pasūtījuma noformēšanas mobilā karte tiek piegādāta pasūtītājam 10-15 dienu laikā jebkurā pasaules vietā. Apmaksa tiek veikta caur Paypal vai ar Visa, MasterCard maksājumu kartēm. Lietotājam pirms tam jāaizpilda anketa, norādot piegādes adresi.

Zīmīgi, ka Roamer šis ir papildus, nevis pamata pakalpojums, tapēc SIM kartes sākuma paketes un papildinājumu cena nepārsniedz vietējās cenas norādītajā valstī. Pat piegāde ir bez maksas. „Mēs turam cenu pašas SIM kartes un pārsūtīšanas izmaksu līmenī. Mums ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu izbaudīt ārzemēs vietējās SIM kartes priekšrocības, un tas nozīmē 3G/4G internetu par vietējām cenām un ienākošos un izejošos zvanus caur Roamer ar savu numuru”, saka Nik Ustinovs, Roamer izpilddirektors.

Šobrīd Roamer „ORDER SIM” ir pieejamas vairāk kā 40 pasaules valstu mobilo sakaru operatoru SIM kartes: ASV, Ķīnas, Taizemes, Krievijas, Ukrainas, Grieķijas, Vācijas, Francijas, Spānijas, Maķedonijas, Ukrainas, Itālijas utt. Šis saraksts pastāvīgi paplašinās. Vietnē jebkurš lietotājs var izteikt vēlmi, kādās valstīs viņš vēl vēlētos iegādāties SIM karti. Šie viedokļi noteikti tiek ņemti vērā, pievienojot jaunus paplašināšanās virzienus.

„Mūsu mērķis – aptvert lielāko daļu pasaules valstu, kas populāras ceļotāju vidū, un šobrīd mēs izvēlamies prioritārās no tām. Vedam sarunas ar operatoriem, izplatītājiem, kurjeriem. Katrā valstī ir atsevišķi nosacījumi, dažādas prasības”, skaidro Nik Ustinovs.

sim-shop-01

Izsaki savu viedokli