Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinot Iespējamās misijas nedēļu, kuras ietvaros šonedēļ 42 dažādu jomu līderi uz vienu mācību stundu kļūs par skolotājiem, ceturtdien, 12. februārī stundas vadīs AS „Swedbank” valdes loceklis Toms Siliņš, AS „Lattelecom” vadītājs Juris Gulbis, AS „Lattelecom” mārketinga direktore Inese Kalveite, AS “SAF Tehnika” vadītājs Normunds Bergs, SIA “AIMS International Latvia” konsultante Betija Putniņa, publicists Gints Grūbe un SIA „FMS” vadītājs Jānis Bergs. Dienu ar savu lekciju par finanšu tirgiem un banku sistēmu atklās AS „Swedbank” valdes loceklis Toms Siliņš, kurš plkst. 9:00 vadīs stundu Rīgas 49. vidusskolā, un dienas noslēgumā Olaines 1. vidusskolā AS “Lattelecom” vadītājs Juris Gulbis skolēniem stāstīs par to, kā tehnoloģijas maina pasauli.


Elko Grupas vadītājs Egons Mednis

Stundu plāns:

Laiks    Dalībnieks    Skola    Tēma
9:00    Toms Siliņš    Rīgas 49. vidusskola    Finanšu tirgi un banku sistēma
9:00    Gints Grūbe    Babītes vidusskola    Pilsoniska sabiedrība un politiskā līdzdalība
10:05    Jānis Bergs    Talsu 2. vidusskola    Uzņēmējdarbība
11:40    Inese Kalveite    A. Upīša Skrīveru vidussk.    Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas ikdienā
11:45    Normunds Bergs    Lizuma vidusskola    SAF elektronika un ārvalstu tirgi
13:10    Betija Putniņa    Ozolnieku vidusskola    Kas nosaka veiksmīgu karjeru?
14:30    Juris Gulbis    Olaines 1. vidusskola    Tehnoloģijas maina pasauli

Elko Grupas vadītājs Egons Mednis

Iespējamās misijas nedēļas mērķis ir rosināt sabiedrību iesaistīties izglītības jautājumu risināšanā, tāpēc ikviens aicināts izteikt savu viedokli par jautājumu „Kādu skolu vēlies Tu?”, piedaloties foruma diskusijās www.iespejamamisija.lv.

Informatīvu atbalstu Iespējamās misijas nedēļai sniedz laikraksts Diena, Latvijas Radio, LETA, TV3 un fotoziņu aģentūra f64.

Turpinās pieteikšanās Iespējamai misijai

Ar Iespējamās misijas nedēļu atsākas pieteikšanās Iespējamās misijas otrajam iesaukumam, kas darbu skolās sāks septembrī. Rudens pieteikšanās posmā saņēmām 32 pieteikumus, šobrīd norit dalībnieku atlase. Līdz 6. aprīlim programmai aicināti pieteikties talantīgi augstskolu absolventi un pēdējo kursu studenti, kas gatavi pieņemt izaicinājumu un divus gadus strādāt skolā, attīstot komunikācijas un līderības prasmes, kas palīdzēs ne tikai darbam skolā, bet arī tālākas karjeras veidošanā. Aicinām skolas pieprasīt Iespējamās misijas skolotājus līdz 30. aprīlim. Sīkāka informācija par atlases kritērijiem, pieteikšanās anketa un skolu pieteikšanos pieejama mājas lapā www.iespejamamisija.lv.


Elko Grupas vadītājs Egons Mednis

Iespējamās misijas atbalstītāji

Programmu Iespējamā misija atbalsta tās trīs dibinātāji – Lattelecom, Swedbank un Ideju partneru fonds, kā arī stratēģiskie partneri – Cube Media, Diena, Domino, Fontes, f64, Hill and Knowlton Latvia, LR Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Universitāte un Kļaviņš&Slaidiņš. Iespējamās misijas skolotājus atbalsta GlaxoSmithKline Latvia, Liepa, Skopiņa/BORENIUS, SAF Tehnika, individuālie ziedotāji Ingrīda Blūma un Juris Gulbis u.c.

Iespējamā misija ir nacionāla mēroga korporatīvās sociālās atbildības iniciatīva izglītības jomā Latvijā. Programmas mērķis ir sekmēt izglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdzēs veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem.

Izsaki savu viedokli