Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas RIM piedāvāto BlackBerry viedtālruņu sērija, kas Latvijas tirgū ienāca salīdzinoši nesen (BlackBerry produktus Latvijā izplata mobilo sakaru operators BITE Latvija), tagad ir papildināta ar jaunu ierīci, kuras nosaukumus ir Storm 9500. Šis iespaidīgais viedtālrunis būs aprīkots ar īpatnēju skārienjutīgo ekrānu – tā virsma būs piespiežama uz leju līdzīgi kā fiziska poga, nodrošinot lietotājam taustāmu atgriezenisko saiti ik reizi, kad tiek izvēlēta kāda no ikonām.

BlackBerry Storm skārienjutīgais ekrāns būs 3,26 collas liels, un tā izšķirtspēja būs 480×360 pikseļi. Šim unikālajam ekrānam būs stikla pārklājums. Tāpat produkts varēs lepoties ar iebūvēto kameru, kuras izšķirtspēja ir 3,2 megapikseļi (kamera atbalstīs automātisko fokusēšanos un būs aprīkota ar zibspuldzi), 3,5 milimetru audio pieslēgvietu, 1 GB lielu iebuvēto atmiņu (standarta komplektācijā ir iekļauta arī 8 GB microSD atmiņas karte) un Bluetooth 2.0 bezvadu savienojuma atbalstu. Darbu ar ierīci atvieglos arī tajā iebūvētie apkārtējā apgaismojuma un tālruņa novietojuma sensori.

Uzņēmējiem, kas ir BlackBerry Storm mērķauditorija, noteikti šķitīs svarīga iespēja tālruni lietot visā pasaulē, jo tam ir četrjoslu GSM tīkla, kā arī EV-DO Rev. A (CDMA) un HSDPA ātrgaitas mobilo sakaru datu savienojumu atbalsts. Vēl ļoti noderīgs var izrādīties HTML interneta pārlūks, kuru var pārvaldīt ar pirksta palīdzību. Tāpat uzņēmējiem noteikti patiks iespēja ar šo tālruni labot Word, Excel un PowerPoint dokumentus. BlackBerry Storm ar vienu uzlādes reizi spēs darboties līdz 15 dienām gaidīšanas režīmā vai 5,5 stundām sarunu režīmā (GSM un CDMA tīklos šis rādītājs būšot vienāds).

Vēl nav zināma šī tālruņa cena, taču tiek ziņots, ka Verizon un Vodafone mobilo sakaru operatoru klienti šo ierīci savā īpašumā varēs iegūt jau novembrī.

Izsaki savu viedokli