Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Research In Motion (RIM) pagājušajā nedēļas nogalē organizējuši īpašu pasākumu Balckberry un Android izstrādātājiem, motivējot tos iesūtīt BB10 platformai paredzētas aplikācijas.

Pasākumu var nosaukt par izdevušos, jo nepilnu 38 stundu laikā tika iesūtītas 15 000 aplikācijas.

RIM organizētā virtuālā pasākuma “Port-A-Thon” mērķis bija mudināt izstrādātājus pielāgot jau esošās BlackBerry un Android aplikācijas jaunajai BB10 platformai.

Lai motivētu pasākuma dalībniekus, visiem aplikāciju iesūtītājiem tika solīta kompensācija 100$ apmērā par katru apstiprināto (aplikāciju veikalā iekļauto) aplikāciju, taču ne vairāk, kā 20 aplikācijām no viena izstrādātāja. Starp citu, tas nozīmē, ka visas iesūtītās aplikācijas tiks apstiprinātas, RIM aplikāciju izstrādātājiem izmaksās 1,5 miljonus dolāru.

Papildus tam, pirmie 200 izstrādātāji, kas sasnieguši 5 – 10 apstiprinātas aplikācijas, saņems Blackberry 10 izstrādātāju telefonu.

Pirmie 10 izstrādātāji, kuri iesnieguši vairāk, nekā 10 aplikācijas, saņems pilnībā apmaksātu braucienu uz Balckberry 10 atklāšanas svinībām.

Protams, var gadīties, ka RIM nāksies līdzīgas akcijas atkārtot, jo RIM mārketinga vadītājs apgalvoja, ka BB10 prezentācijas brīdī, tā aplikāciju veikalā būs ap 70 000 aplikāciju.

blackberry-logo-001

Saistītās tēmas: blackberryrim

Izsaki savu viedokli