Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīgā darbu sākušas piecas jaunas Tele2 GSM bāzes stacijas – Dārzciema ielā, Ezermalas ielā, Kr.Valdemāra ielā, Tērbatas ielā un J.Čakstes gatvē. To uzstādīšana ir būtiska, jo pilnveido gan Tele2 tīkla pārklājumu, gan mobilo sakaru kvalitāti visā galvaspilsētā. Kopumā Rīgā šobrīd ir jau 303 Tele2 bāzes stacijas.

“Pēdējos divos gados Tele2 ir ievērojami palielinājis tīkla kapacitāti un pārklājumu visā Latvijā. Katru mēnesi tīkla attīstībā ieguldot ap vienu miljonu eiro, divu gadu laikā esam uzstādījuši 180 jaunas bāzes stacijas,” saka Ervīns Kampāns, Tele2 tehniskais direktors.

Tele2 jau otro gadu pēc kārtas ir runas pārraides kvalitātes līderis Latvijā. To apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas veiktie ikgadējie mobilo sakaru operatoru kvalitātes mērījumi. Tele2 ir Latvijā modernākā balss pārraides tehnoloģija GSM tīklā un jaunākā balss pārraides tehnoloģija AMR-NB. Nupat Tele2 uzvarēja izsolē, iegūstot četrus frekvenču kanālus GSM diapazonā, kas ļaus vēl kvalitatīvāk turpināt infrastruktūras attīstību visā valstī.

Šogad Tele2 atzīmē desmit izaugsmes gadus Latvijā. Kopš Tele2 dibināšanas kopējās investīcijas mobilo sakaru kvalitātes pilnveidošanā sasniedz 145 miljonus latu. Tele2 tīkls ir pieejams 99,6% iedzīvotāju. Vidēji katru nedēļu tiek uzceltas divas bāzes stacijas, tādējādi turpinot tīkla pārklājuma un kvalitātes pilnveidošanu. Tele2 ir izvēlējušies jau puse Latvijas iedzīvotāju, un jaunu bāzes staciju būvēšana reģionos un mazāk apdzīvotās vietās nodrošina to, ka klienti var paļauties uz Tele2 pakalpojumiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Saistītās tēmas: latvijamobilie sakaritele2

Izsaki savu viedokli