Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rudens lielākajam tehnoloģiju startup notikumam Rīgā – starptautiskajai konferencei “Silicon Valley Comes to the Baltics 2015” jau pieteicies rekordaugsts dalībnieku skaits. Lai gan līdz konferencei 7.novembrī ir vēl divas nedēļas, tai reģistrējušies vairāk kā 300 iesācējuzņēmumi (startup), investori, nozares profesionāļi un starptautiskie mediji no vairāk kā desmit pasaules valstīm. Liela interese ir arī par TechHub Academy meistarklasi, kur jaunos uzņēmējus mentorēs investori no Silīcija ielejas.

SV2B

Konference pievērsīs starptautisku investoru uzmanību Rīgai

Konferences galvenā tēma ir “MONEY GOES WHERE TALENT GROWS” jeb Nauda seko talantiem, uzsverot, ka jaunie tehnoloģiju uzņēmumi strauji attīstās visā pasaulē, ne tikai Silīcija ielejā ASV, un investori ir gatavi ieguldīt jaudīgās idejās un talantīgās komandās, lai kur tās atrastos. Dagnija Lejiņa, “Silicon Valley Comes to the Baltics” vadītāja uzsver: “Inovācijas ir globālas un veiksmīgas tehnoloģiju startup kompānijas var izveidot jebkur pasaulē. Rīgai un Baltijas reģionam ir lielas iespējas kļūt par reģionālo startup un finansējuma magnētu. Konference noteikti palīdzēs veidot vēl ciešākas attiecības ar Silīcija ieleju ASV un pievērst starptautisku investoru uzmanību. Jau pieredzējušie uzņēmumi piedalās, lai piesaistītu jaunus darbiniekus, turpretī jauni startup meklē iespēju gūt pieredzi un atsauksmes, noķert investorus aiz rokas kafijas pauzē.”

Pieredzē dalīsies simtiem miljonu eiro vērtu tech startup kompāniju vadītāji

Uz skatuves kāps veiksmīgākie Baltijas tech startup vadītāji, to vidū igauņu TransferWise, kurā investējis pat leģendārais Ričards Brensons, Latvijas veiksmes stāsts Infogr.am un iespējams, lielākais pārdošanas darījums Latvijas startup vēsturē, Rīgā radītais Ask.fm. Reģionālo pieredzi papildinās eksperti un investori no Silīcija ielejas, to vidū “500 Startups” partneris un Oslo inkubatora vadītājs Šons Persivals (Sean Percival), un Hasans Haiders (Hasan Haider), viens no Tuvo Austrumu reģiona startup ekosistēmas virzītājspēkiem un investoriem, kurš dalīsies pieredzē par veiksmes stāstiem attīstības reģionos ārpus Silīcija ielejas, Kamrans Elahians (Kamran Elahian) no Global Catalyst Partners, startup mārketinga guru Gerijs Foulers (Gary A. Fowler) un daudzi citi.

Diskutēs par stimuliem startup ekosistēmas stiprināšanā Baltijā

Dienu iepriekš, 6. novembrī, Rīgā pulcēsies vairāk nekā 100 augsta līmeņa Baltijas reģiona politiķi un biznesa līderi, lai Riga Venture Summit ietvaros diskutētu par Baltijas reģiona valstu un pašvaldību lomu atbalstošas startup jeb tehnoloģiju iesācējuzņēmumu vides veidošanā, attīstībā un nodarbinātības veicināšanā.

Pilna konferences programma mājas lapā www.sv2b.com.

Izsaki savu viedokli