Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samaksāt komunālos maksājumus, atrast tuvāko autostāvvietu, saņemt informāciju par policijas posteņiem un radariem, lasīt žurnālus, izpētīt stresa cēloņus un pat saņemt atbildes uz visu laiku aktuālākajiem cilvēces jautājumiem… – to un vēl daudz ko citu piedāvā paveikt tavs viedtālrunis! No 9. līdz 11. novembrim apmeklē “Riga App Show 2012” un uzzini, kā izmantot savu telefonu par visiem 100%!

“Latvijā tāpat kā citur pasaulē strauji pieaug viedtālruņu lietotāju skaits, arī labumi, ko piedāvā mobilo aplikāciju izstrādātāji. Tomēr pētījumu rezultāti parāda, ka joprojām teju trešdaļa no Latvijas viedtālruņu īpašniekiem mobilās aplikācijas neizmanto vispār. Tā radās ideja par jaunu izstāžu projektu!” stāsta “Riga App Show 2012” projekta attīstības vadītājs Uģis Kamšs.

 “Riga App Show” ir pirmā izstāde Latvijā mobilo ierīču lietotājiem, kas parādīs, kā pašam jebkurā modernā, mūsdienīgā telefonā var uzstādīt aplikācijas un paplašināt telefona sniegtās iespējas teju līdz bezgalībai. Ar aplikāciju palīdzību tavs telefons var kļūt par navigācijas iekārtu, spēļu konsoli, grāmatu lasītāju, lukturīti, fotokameru vai pat līmeņrādi.

 “Labāka fotoaparāta par telefonu līdz šim man nav bijis!” par lielu pārsteigumu visiem atklāj pieredzējušais un talantīgais fotogrāfs Valts Kleins.

 “Bieži vien viedtālruņu un planšetdatoru lietotāji izmanto tikai tās aplikācijas, kuras jau ir uzstādītas aparātā, to iegādājoties, un nemaz nenojauš, ka bez tām ir pieejamas simtiem tūkstošu citu. Ja jums jau ir viedtālrunis vai plānojat to iegādāties, tad apmeklējiet “Riga App Show 2012″ un mēs jums parādīsim, kā šīs iekārtas var palīdzēt gan jūsu ikdienā, gan arī biznesā,” norāda “Riga App Show 2012” eksperts, “E-Life Solutions” īpašnieks Armands Avotiņš.

 “Riga App Show 2012” būs trīs zonas: TVNET show zona, kurā izstādes apmeklētāji varēs vērot ekspertu prezentācijas un uzdot sev interesējošus jautājumus, Info zona, kurā interesenti kopā ar zinošiem palīgiem varēs izmēģināt ekspertu prezentētās aplikācijas, un Expo zona, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar Latvijas izstrādātāju aplikācijām un to labumiem.

 Latvijas mobilo aplikāciju izstrādātāji

Expo zonā Latvijas aplikāciju saimnieki demonstrēs savus izgudrojumus un stāstīs par aplikāciju lietošanas labumiem.

 Grāmatu mīļi īpaši tiek aicināti apmeklēt “Jānis Roze” ekspozīciju, kurā varēs iepazīties ar pirmo mobilo aplikāciju Latvijas grāmatniecības nozarē. Tā piedāvā tev pirmajam uzzināt aktuālākos grāmatu jaunumus, akcijas, kā arī sekot līdzi grāmatu Top10.

 Savukārt Mobilly piedāvāto aplikāciju izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt, jau ierodoties Ķīpsalā. Nebūs jāstāv garās rindās vai jātērē laiks, lai samainītu sīknaudu, jo pirmo reizi izstāžu vēsturē par auto novietošanu Izstāžu centra autostāvietā varēs samaksāt ar telefona palīdzību.

 Vienmēr gatavu rīcības plānu negadījuma brīdim garantē BTA izstrādātā mobilā lietojumprogramma “Mobilā ēra apdrošināšanā!”, kuru izmēģināt varēs arī “Riga App Show 2012” apmeklētāji. Aplikācija piedāvā izsaukt glābšanas dienestus jebkurā pasaules valstī, nopirkt apdrošināšanas polisi sev ērtā laikā, kā arī precīzi noteikt savu atrašanās vietu.

 Lai izlasītu savu iecienītāko žurnālu, sen vairs nav jādodas uz tuvāko kiosku vai pasta nodaļu! A/s Diena” interesentiem parādīs, kā ar sava telefona palīdzību lasīt presi jebkurā laikā un vietā, sekot kino jaunumiem, izmantojot aplikāciju “Kino Diena”, kā arī saņemt ikdienas humora devu ar Dienas Zirni!

 Izveido pats spēli savam telefonam!

Pirms neilga laika galvenais uzsvars bija uz spēlēm sociālajos tīklos, tad tagad, strauji augot viedtālruņu popularitātei, arvien vairāk spēļu izstrādātāji orientējas uz spēlēm mobilajiem tālruņiem. Arī “Riga App Show 2012” apmeklētāji varēs sekot nozares aktuālajām tendencēm un izmēģināt spēles, ko piedāvās “Bioshock Infinite”, “innoWate”, “Indeed”.

 Savukārt Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija interesentus aicinās apmeklēt radošās meistardarbnīcas, kurās varēs smelties nepieciešamās zināšanas mobilo spēļu izstrādei. Apmeklētāji varēs izmēģināt roku spēļu veidošanā, oriģinālāko ideju autoriem būs balvas!

 Karsts jaunums!

Tikko karsts no pannas “Mobile Live” ekspozīcjā būs apskatāms un izmēģināms ar nepacietību gaidītais “Samsung Galaxy Note 2”, kas lepojas ar milzīgu 5.5 collu HD Super Amoled displeju un ko rotā 1280 x 720 pikseļu izšķirtspēja. Varu pačukstēt, ka jaunais gadžets ir ietērpts vēl plānākā un kompaktākā korpusā! Bet tas nav viss! Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt arī “Samsung Galaxy Beam”, kas ļauj projicēt visdažādākā veida multivides saturu, piedāvājot augstas izšķirtspējas attēlu, kā arī iepazīties arī “Galaxy S3”, “Galaxy S Advance” un citiem jaunumiem.

 Ekspertu prezentācijas

TVNET show zonā visas trīs izstādes dienas katru pusstundu “Riga App Show 2012” apmeklētāji varēs vērot ekspertu prezentācijas par Latvijas un pasaules aplikācijām. Ekspertu rindās būs interneta risinājumu aģentūras “Mediaparks” vadītājs, tehnoloģiju speciālists Reinis Zitmanis, leģendārā komiksa “Mums būs bēbis!” mobilās versijas izstrādātājs, “E-Life Solutions” īpašnieks Armands Avotiņš, parasts.lv blogeris Kaspars Misiņš, “Sellfy” līdzīpašnieks Māris Daģis, “iDeal” vadītājs Mārtiņš Antmanis,  sociālo mediju eksperts Rolands Laķis un citi.

 Nāc izmēģini, salīdzini un izvēlies lietošanai!

Visas TVNET show zonā apskatītās aplikācijas izstādes apmeklētāji kopā ar zinošiem speciālistiem varēs izmēģināt un salīdzināt Info zonā, kas būs aprīkota ar lieliskajām “Apple” planšetēm no “iDeal”.

Lai vieglāk izvēlēties, aplikācijas būs sagrupētas piecās daļās – ceļošana, filmēšana, strādāšana, draudzēšanās un ikdienas lietošanai. Katrā sadaļā izstādes apmeklētāji varēs nobalsot par, viņuprāt, labāko aplikāciju. Novērtētākās aplikācijas tiks ieļautas oficiālajā “Riga App Show 2012” mīlētāko aplikāciju topā “Top Must Have Apps in Latvia”.

 Interesentiem neapjukt plašajā tūrisma aplikāciju piedāvājumā palīdzēs tūrisma aģentūras “FTB Latvia” IT administrators Kristaps Kruzmanis, savukārt par fotoaplikācijām un filmēšanas aplikācijām konsultēs “iDeal” eksperti. Starp citu, Info centrā apmeklētāji varēs laimēt arī “iDeal” apmācības kuponus!

 Pirmais aplikāciju videoapskatu katalogs

Pirms doties uz Ķīpsalu, ieskatieties pirmajā Latvijai piemēroto aplikāciju videoapskatu katalogā portālā TVNET, projekta mājaslapā un citās sociālajās vietnēs. Šobrīd “Riga App Show” aplikāciju katalogā var apskatīt 150 dažādus videoapskatus. Katalogs interesentiem ļauj iepazīties ar ekspertu atsauksmēm un izvēlēties sev vispiemērotāko aplikāciju. Vienmēr esi informēts par noderīgāko savam telefonam! Vairāk mājaslapā: www.rigaappshow.lv

Saistītās tēmas: androidiosizstāde

Izsaki savu viedokli