Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam vēstījuši, ka HTC piemeklējušas nopietnas finansiālas problēmas. Jaunākā informācija liecina, ka uzņēmums būtiski (par 40 procentiem) samazinājis ražošanas jaudu.

Reuters ziņo, ka HTC ir būtiski samazinājis viedtālruņu ražošanas apjomus. Lai par to pārliecinātos, ziņu aģentūras pārstāvji devās uz Taivānas galvaspilsētu Taipeju. Nokļūstot galamērķī, atklājās ka kompānijas viena rūpnīca patiešām ir slēgta un tajā netiek nodrošināts ražošanas process.

Tiesa gan, kad HTC bija iespēja komentēt izskanējušo informāciju, kompānijas runasvīrs apgalvoja, ka neviena ražotne netiek slēgta un arī uzņēmuma plānos šāda rīcība neietilpst.

Tajā pašā laikā, vēstis, kas nāk no kompānijas iekšienes, apgalvo pretējo. HTC esot apvienojis divas ražošanas līnijas vienā, samazinot izstrādes kapacitāti par vienu miljonu ierīču mēnesī (attiecīgi no 2,5 miljoniem saražotām vienībām līdz 1,5 miljoniem).

Jāatgādina, ka Taivānas ražotājam jaunākās finanšu atskaites sagādā krietnas galvassāpes. Pēdējā no tām vēstīja par 100 miljonu dolāru zaudējumus, turklāt arī ierīču pārdošanas apjomi nav izcili.

HTC One & HTC One mini PressPhoto

Saistītās tēmas: biznesamhtc

Izsaki savu viedokli