Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka patlaban, lai satiksmei pilnībā atklātu rekonstruēto Krišjāņa Valdemāra un Daugavgrīvas ielu satiksmes mezglu, tiek ieslēgti luksofori vairākos ielu posmos. Luksofori šobrīd darbojas testa režīmā, lai to darbību optimāli varētu pielāgot satiksmes plūsmai.

Plānots, ka satiksmi rekonstruētajā Daugavgrīvas ielā atklās 15.novembrī, kad būs paveikti pēdējie labiekārtošanas darbi, veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, luksoforu signālplāni pielāgoti satiksmes plūsmai un atsevišķās vietās uzklāts horizontālais apzīmējums.

t_310777

Lai uzlabotu satiksmi Daugavas kreisajā krastā un tranzīta satiksmes plūsmu nodalītu no vietējās, 2012.gadā tika uzsākta Daugavgrīvas ielas rekonstrukcija. Šajā laikā veikti nopietni rekonstrukcijas darbi: izbūvētas inženierkomunikācijas, tai skaitā lietus ūdens kanalizācijas sistēmas un ūdensvads, paplašināts Daugavgrīvas ielas posms un esošajai brauktuvei blakus izbūvēta jauna divu joslu brauktuve virzienam no Daugavas kreisā krasta. Tāpat izbūvēts jauns tilts pār Zunda kanālu, kas ir jauns pieslēgums Daugavgrīvas ielai pie Ķīpsalas virzienā no Raņķa dambja uz Krišjāņa Valdemāra ielu.

Kā iepriekš ziņots, projekts „Krišjāņa Valdemāra un Daugavgrīvas ielu satiksmes mezgla rekonstrukcija” tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, tā mērķis ir nodalīt galvaspilsētā tranzīta satiksmes plūsmu no vietējās satiksmes plūsmas un izbūvēt gājējiem un velosipēdistiem drošu satiksmes infrastruktūru.

Saistītās tēmas: automašīnasRīga

Izsaki savu viedokli