Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc Sega pārstāvju teiktā, pavisam drīz dienasgaismu varētu ieraudzīt pavisam jauna un svaiga Aliens vs. Predator spēle, ko izstrādā Svešo lauciņā labi iedzīvojusies un iejutusies Rebellion komanda. Atgādināšu, ka Rebellion ir atbildīga par 1995. gadā izdoto Aliens vs. Predator spēli, kas tika atzīta par vislabāko, kas bija pieejama uz Atari neveiksmīgās Jaguar konsoles, kā arī PC versiju ar tādu pašu nosaukumu, izdotu 1999. gadā, kas arī izpelnījās ļoti labas atsauksmes kā no faniem, tā no kritiķiem. 2007. gadā izdotā Aliens vs. Predator: Requiem spēle PSP platformai vairs nebija tik veiksmīga un tika uzskatīta par ļoti viduvēju produktu.

Tagad, pēc pāris gadu klusuma brīža PC lauciņā, Rebellion ir uzticēts darbs pie jaunas AvP spēles ar ko Sega cer veiksmīgi papildināt savu Twentieth Century Fox Aliens zīmola portfolio.

Tiem, kas seko līdzi Sega topošajiem projektiem, noteikti būs dzirdējuši arī tādu spēli (izstrādā GearBox) kā Aliens: Colonial Marines, kas sola teju vai 1:1 atbilstošu pasauli, aizraujošu spēles procesu un baisu atmosfēru – kādu mēs redzējām Aliens filmā. Nāksies apbēdināt tās nepacietīgākos gaidītājus – spēle ir atlikta uz vēl tālāku nākotni, dodot ceļu jau minētajam AvP projektam.


Bilde no Aliens: Colonial Marines spēles procesa

Piebildīšu, ka Sega nedomā apstāties tikai ar divām Svešo tematikas spēlēm – Obsidian paspārnē šobrīd top arī trešā, RPG žanra spēle.

Izsaki savu viedokli