Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no priekšnoteikumiem lieliskai datorspēļu entuziasta pelei ir ērtums, diemžēl vienu, ideāli produktu nav iespējams izstrādāt, jo kā zināms, dažādiem indivīdiem ir dažāda lieluma plaukstas un dažādas prasības.

Razer beidzot paziņojuši par Ouroboros peles piegāžu uzsākšanu un, kā šobrīd tiek ziņots, tad tā pie pircējiem nonāks tuvāko divu nedēļu laikā. Kas tad šajā pelē ir tik īpašs? To iespējams pilnībā pielāgot, sākot no garuma un peles pacēluma, beidzot ar maināmu sānu daļu, tādējādi šāds risinājums varētu būt piemērots plašam lietotāju klāstam.

Papildus plašajām pielāgošanas iespējām, Razer Ouroboros aprīkota ar diviem sensoriem – lāzera un optisko, kas tai ļauj pielāgoties dažādām virsmām. Tāpat arī šī ir viena no nedaudzajām bezvadu geimeru pelēm, lai arī tas varētu radīt aizdomas par atsaucību un precizitāti, tomēr Razer ziņo, ka aizture ir aptuveni tāda pati, kā tām pelēm, kuras datoram pieslēdzamas, izmantojot kabeli.

Kā jau minējām, tad šobrīd pasūtot peli to būs iespējams saņemt tuvāko divu nedēļu laikā. Razer Ouroboros cena ir 130 eiro.

Saistītās tēmas: razer

Izsaki savu viedokli