Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Geiminga aksesuāru gigants Razer atjauninājis Mamba datorpeli. Kompānija pamanījusies iekļaut virkni uzlabojumu, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, kas jauno Mamba ļāvis uzņēmumam nodēvēt par modernāko geiminga peli.

Razer uzreiz sagatavojuši divus jaunās Mamba modeļus, vienu, kas līdzīgi kā iepriekšējais spēj darboties kā bezvadu, tā arī vadu režīmā, savukārt Razer Mamba Tournament Edition aprīkota tikai ar kabeli.  Modelis, kurš spēj darboties bezvadu režīmā, aprīkots ar sistēmu, kas ļauj pielāgot nepieciešamo spēku peles klikšķa aktivizēšanai. Ja iepriekšējā bezvadu Mamba ar vienu uzlādes reizi spēja nodrošināt līdz 16 stundu darbības laiku, tad jaunā sola darboties 20 stundas.

Abas peles aprīkotas ar 16000 DPI lāzera sensoru, kurš spēj nolasīt līdz 210 collām sekundē. Jaunā Mamba būs lielisks papildinājums Razer Chroma ierīču sērijai, jo pelēm ir pielāgojams RBG LED apgaismojums.

Kā bezvadu, tā vadu Razer Mamba tirdzniecībā nonāks šī gada trešajā ceturksnī. Gaidāmā produktu cena ir attiecīgi 150 vai 90 ASV dolāri, atkarībā no tā vai pele spēj darboties bez astes.

AyjBzOKMcoSx.878x0.Z-Z96KYq

 

Saistītās tēmas: datorpelesmambarazerrazer mamba

Izsaki savu viedokli