Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

Rally Talsi, kas jau piecus gadus zināms kā Čempionu Rallijs, mainīts norises laiks uz tradicionāli pieņemto brīvdienu formātu. No iepriekš ziņotā, Rally Talsi startēs sestdien, 18. maijā un noslēgsies svētdien, 19. maijā ar apbalvošanu pie Talsu kultūras nama.

Rally Talsi provizoriskā programma paredz vairāk kā 100km garas sacensības, kuru laikā sportistiem būs jāveic 12 ātrumposmi – gan zināmi, gan jauni, toties tik pat izaicinoši ceļu posmi. Pēc gada pārtraukuma, rallija programmā atgriezīsies skatītājiem tik aizraujošais speciālais pilsētas ātrumposms, kura maršruts šogad vedīs arī gar Talsu ezeru. Īpaši piesātināta tiek plānota rallija pirmā diena, kad skatītājiem klātienē būs iespējams redzēt visus sešus dienas ātrumposmus. Tāpat RA Motosport centīsies turpināt Čempionu Rallija tradīciju, kuras laikā vairāku valstu aktuālie N4 grupas čempioni cīnīsies par ceļojošo Čempionu Kausu.

376c787e5273a304d5c75bed9eefd3be_436x286

Šobrīd sākusies arī braucēju pieteikumu pieņemšana, kas turpināsies līdz 10. maijam. Vienlaicīgi ar dalībnieku pieteikumu pieņemšanas uzsākšanu, spēkā stājušies arī īpašie noteikumi par „Aizliegto teritoriju”. Teritoriju, kurā Rally Talsi dalībnieku uzturēšanās līdz pat rallija norises laikam pieļaujama, to iepriekš saskaņojot ar rallija rīkotāju biedrību „RA Motosport”. Atgādinām, ka šī ir ierasta prakse rallija rīkošanā un nepieciešama, lai nodrošinātu pēc iespējas līdzvērtīgākus sportiskos apstākļus kā vietējiem, tā ārvalstu sportistiem.

„Ziema vēl nav atkāpusies, taču birojā jau jūtams pavasaris,” gatavošanos Rally Talsi komentē tā rīkotājs Raimonds Strokšs. „Prieks, ka jau saņemti pirmie dalībnieku pieteikumi, kas ļauj domāt, ka Rally Talsi ir gaidīts notikums autosporta kalendārā. Piedalīties rallijā esam aicinājuši vairākus N4 grupas čempionus, lai arī šogad cīņa par Čempionu Kausu būtu īpaši sīva. Gandarījums, ka pēc skatītāju lūguma izdevies mainīt rallija norises datumus un tas atgriezīsies tik ierastajā „sestdiena-svētdiena” formātā.”

file38518575_e35129a6

„Šīs divas rallija dienas parāda Talsu novadu no cita skatupunkta, un sniedz iespēju Latvijas un kaimiņvalstu autosportistiem apliecināt savu varēšanu un profesionālo māku vienos no interesantākajiem, savdabīgākajiem un ātrākajiem ātrumposmiem Latvijā, kuri izceļas ar dažādu ceļu segumu. Šis sportiskais un azartiskais pasākums ir lielākais notikums mūspusē, kas atklāj vasaras tūrisma sezonu, liek sarosīties uzņēmējiem un novada ļaudīm, lai godam uzņemtu viesus no tuvākas un tālākas apkārtnes,” tuvojošos ralliju komentē Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane.

Atgādinām, ka Rally Talsi būs ceturtais Latvijas Rallija čempionāta (LRČ) posms un pirmais, kas tiks aizvadīts ar riepām, kas nav aprīkotas ar sporta radzēm. LRČ kalendārs paredz, ka pēc Rally Talsi norises čempionāts dosies izbraukuma tūrē uz Lietuvu un Igauniju, lai Latvijā atgrieztos pašās vasaras beigās, kad augusta un septembra beigās notiks divi izšķirošie čempionāta posmi.

Saistītās tēmas: autosportsrallijs

Izsaki savu viedokli