Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar sacensību „Rudens 2013” sestdien, 16.oktobrī, Biķernieku trasē noslēgsies šī gada Latvijas čempionāts un FREKO kausa izcīņa rallija supersprintā.

Starp dalībniekiem, kas jau pieteikušies sacensībai, šobrīd arī divu titulētu sportistu vārdi – Eiropas čempions rallijkrosā  Reinis Nitišs, kurš brauks ar Citroen C4 un divkārtējais Latvijas čempions autorallijā Ralfs Sirmacis ar Subaru Impreza.

RSS_Bikernieki-460x307

Pieteikšanās supersprintam „Rudens 2013” turpināsies līdz pat ceturtdienai, 17.oktobrim. Šajā sacensībā var piedalīties gan ar standarta, gan sporta automašīnām, startējot atbilstošās ieskaites klasēs. Pie tam ar vienu automašīnu var startēt vairāki dalībnieki, par to norādot elektroniskajā sacensību pieteikumā.

Rallija supersprints sestdien  startēs 11:30, oficiālo rezultātu paziņošana un apbalvošana plānota uzreiz pēc 16:00. Šoreiz  trases segumu veidos 100% asfalts. Lai gan trases konfigurācija pagaidām vēl atklāta netiek, organizatori sola, ka ātrumposmi būs interesanti braucējiem un labi pārskatāmi skatītajiem.

Saistītās tēmas: autosportslatvija

Izsaki savu viedokli