Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Qualcomm nesen pasaulei atklāja savus nākotnes plānus sakarā ar S sērijas mobilajiem procesoriem. Paziņots ir par veseliem 4 jaunumiem, kas attiecīgi ierindojas pēc to veiktspējas un papildus funkcijām.

Pats lēnākais S1 procesors, kā redzams, darbosies tikai ar 1 gigaherca frekvenci, tajā būs iebūvēta Adreno 200 grafika un 3G HSPA modems.

Pēc S1 attiecīgi seko S2 procesori, kas būs paredzēti nu jau nopietnākiem aparātiem. Šo čipu frekvence sasniegs 1.4 gigahercu robežu, par grafiku parūpēsies Adreno 205 grafiskais procesors, atbalstītā izšķirtspēja būs līdz pat 1024 x 768 pikseļi. Kā procesora bonusus varam minēt 720p (ar Dolby 5.1 skaņu) un 3D video atbalstu.

Tālāk seko S3, kas būs aprīkots ar diviem kodoliem, 1.5 gigahercu augstu frekvenci, Adreno 220 grafisko procesoru un 1080p (ar Dolby 5.1 skaņu) atbalstu.

Pats  jaudīgākais būs S4 procesors, kas nu jau leposies ar 2.5  gigahercu augstu frekvenci, 1,2 vai pat 4 procesora kodoliem, nākamās paaudzes divu vai četru kodolu Adreno grafisko procesoru, kā arī 4G modemu.

Qualcomm savus jaunumus sāks izlaist jau gada beigās, tātad 2012. gada sākumā visi uzskaitītie procesori jau būs atrodami jaunākajās ierīcēs. 

Saistītās tēmas: Qualcomm

Izsaki savu viedokli