Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau labu laiku ir zināms, ka Acer plāno iesaistīties mobilo tālruņu tirgū, piedāvājot viedtālruņus. Lai arī ierīces vēl nav oficiāli prezentētas, tomēr globālā tīmekļa plašumos jau ir nonākuši Acer DX650 ( redzams pirmajā attēlā ) un X960 viedtālruņu fotoattēli.

Acer DX650 būs lietojams no abām pusēm – viena no tām ir aprīkota ar 2.8 collu QVGA skārienjūtīgo displeju, savukārt otra – ar 1.27 collu OLED displeju un ciparu tastatūru. Ar Windows Mobile operētājsistēmu aprīkotais tālrunis atbalsta HSDSPA, WiFi un Bluetooth bezvadu datu pārraides standartus. Papildināt tālruņa iebūvēto atmiņu palīdzēs microSD atmiņas karšu pieslēgvieta, savukārt orientēties – iebūvētais GPS modulis.

Otrs kompānijas lolojums – Acer X960 arī ir aprīkots ar 2.8 collu skārienjūtīgu displeju, kura izšķirtspēja ir 640 x 480 pikseļi. Aprīkots ar 533 megahercu Samsung S3C 6410 procesoru tālrunis atbalsta HSDSPA un WiFi, par Bluetooth atbalstu pagaidām ziņu nav. Ierīcē ir iebūvēts SiRF Star III GPS modulis. Ar iebūvēto fotokameru iespējams uzņemt attēlus 3.2 megapikseļu izšķirtspējā.

Pagaidām gan nav zināma nedz tālruņa cena, nedz arī laiks, kad tie varētu nonākt veikalu plauktos. Iespējams, pirms diviem gadiem kompānijai ar šāda dizaina un funkcionalitātes tālruņiem izdotos iekarot tirgu…

Izsaki savu viedokli