Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lamborghini pagājušajā gadā prezentēja savu jaunāko super sporta modeli Aventador, kuram tūninga ateljē Prindiville tagad sagatavojis uzlabojumus. Dzinējam Prindiville vēl nav pieķēries, tomēr tas ir tikai laika jautājums. Pagaidām uzlabotais Aventador iztiek ar aerodinamisko virsbūves komplektu, kas ne vien labi izskatās, bet arī pozitīvi atsaucas uz auto svaru.

Standarta izpildījumā Lamborghini Aventador attīsta 700 zirgspēkus un 690 Nm, kas itāļu sportistam no vietas līdz simtam ļauj paātrināties 2,9 sekundēs. Lai arī Prindiville dzinējam nav pieķērušies, paātrinājuma rādītājiem pēc oglekļa šķiedras diētas vajadzētu vēl iespaidīgākiem. Ja standarta Aventador pašmasa ir 1575 kilogrami, tad pēc uzlabojumiem tā svars varētu būt zem pusotras tonnas.

Teju viss aerodinamiskais komplekts, kas aptver abus bamperus, sliekšņus un antispārnu, veidots no oglekļa šķiedras materiāla. Ja priekšējais bampers veidots pēc līdzības ar oriģinālu, tad sliekšņi un aizmugurējais bampers veidots atšķirīgi. Tas pats attiecas arī uz iespaidīgo antispārnu, kuram līdzi nāk dzinēja pārsega uzlika. Bez vizuāliem uzlabojumiem Aventador ieguvis arī vieglāku izplūdes sistēmu, kas bez labākas skaņas un lielākas jaudas rūpējas arī par sportista svaru.

Saistītās tēmas: lamborghinilamborghini aventadorprindiville

Izsaki savu viedokli