Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

OnePlus turpina pierādīt, ka var spēj piedāvāt viedtālruņus, kuri cenas ziņā ir krietni pieejamāki, ja salīdzinām ar populārāko tehnoloģiju gigantu ražotajiem, turklāt no tā necieš ierīces kvalitāte.

Uzņēmums nācis klajā ar OnePlus X viedtālruni, par kuru tika baumots jau labu laiku. Ja OnePlus One un OnePlus 2 uzsvars likts uz tehniskajiem parametriem, tad veidojot OnePlus X, uzņēmums fokusējies uz uzbūves kvalitāti un korpusā izmantotajiem materiāliem.

oneplusx

OnePlus X ir aprīkots ar piecu collu Full HD jeb 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspējas AMOLED displeju. Android operētājsistēmu darbina Snapdragon 801 mikroshēmojums apvienojumā ar 3 gigabaitu operatīvo atmiņu. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 16 gigabaiti un tā ir paplašināma ar microSD atmiņas kartēm ietilpībā līdz 128 gigabaitiem.

Par attēlu un Full HD video uzņemšanu atbild ierīces aizmugurē novietotā 13 megapikseļu kamera, savukārt priekšpusē varam atrast 8 megapikseļu kameru. Viedtālrunis atbalsta divas SIM kartes un ierīci ar enerģiju nodrošina 2525 miliampērstundu akumulators.

Ierīce tiks piedāvāta divās versijās – 249 ASV dolārus vērtās Onyx aizmugure pārklāta ar stiklu, savukārt par aptuveni 410 ASV dolāriem tiks piedāvāta viedtālruņa Ceramic versija, kura tiks izlaista ierobežotā tirāžā – 10 tūkstoši viedtālruņu. OnePlus X tirdzniecība tiks uzsākta 5. novembrī (Ceramic versijas – 24. novembrī), līdzīgi kā iepriekš, lai iegādātos viedtālruni, būs nepieciešams ielūgums. Abām versijām ir metāla rāmis.

Izsaki savu viedokli