Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Somijā bāzētais tālruņu gigants Nokia nupat kā prezentējis jaunu ikdienas vajadzībām piemērotu tālruni, kas aprīkots ar dažām „odziņām”. Nokia 3120 Classic ir tipisks vidusmēra Nokia tālrunis 21. gadsimtā – tam ir divu collu QVGA ekrāns (320×240 pikseļu izšķirtspēja) un 2 megapikseļu fotokamera aizmugurē (ar zibspuldzi, dažādu skatu uzņemšanai) un video zvanam piemērota kamera priekšpusē. Atšķirībā no citiem vidusmēra tālruņiem, šis ir aprīkots ar trešās paaudzes mobilajiem sakariem, kā arī 4 GB iekšējo atmiņu un līdz ar to – arī mediju atskaņotāju.

Video zvani, interneta pārlūkošana, mūzikas lejupielādēšana un ērta piekļuve internetam ir ikdienas nepieciešamība – ražotājs savu jauno produktu raksturo kā Nokia funkcionalitātes paraugu. Nokia apgalvo, ka 3120 Classic savā plānajā un daudzkrāsainajā korpusā ietver intuitīvu saskari un ērtu lietojamību.

Tiek ziņots, ka 150 Eiro vērtais produkts būs pieejams jau līdz vasaras sezonai un tas būs pieejams vairākās krāsās – grafīta pelēcīgajā, plūmju/baltajā, tumši sarkanā un kastaņu brūnajā.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli