Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Runājot par Apple iPhone un citiem mobilajiem tālruņiem, kurus vada ar pirkstu bakstot ekrānu, cilvēki mūsu platuma grādos bieži vien kā argumentu pret šādu telefonu iegādei min to vadību ziemas vidū, kad Latvijā gaisa temperatūra celsija grādu skalā ir zem nulles (citreiz pat zemāka par -20 grādiem pēc celsija). Šo nepatīkamo situāciju varētu atrisināt kādi nesen prezentēti cimdi ar nosaukumu Freehands, kas ir paredzēi tiem cilvēkiem, kuri vēlas ziemas vidū ar pirkstiem vadīt dažādu ierīču skārienjutīgos ekrānus.

Interesanti, ka, lai ziemas vidū atbildētu uz telefona zvanu un neapsaldētu rokas, tālāk Ziemeļos dzīvojoši Apple iPhone mobilā tālruņa īpašnieki ir lietojuši pat degunu. Tomēr tagad šai problēmai beidzot ir radīts ērtāks risinājums – Freehands cimdi, kas ir īpaši ar to, ka to īkšķu un rādītājpirkstu daļām ir atlokāmi uzgaļi, kas ļauj atsegt tikai ierīces vadībai nepieciešamā pirksta augšdaļu, neliekot jums vilkt nost cimdu visai rokai. Par to, lai pirkstu uzgaļi jums netraucētu strādāt un paliktu atlocīti, rūpēšoties mazi magnēti.

Šogad būs pieejami 3 dažādu veidu Freehands cimdi: aitas vilnas (cena 20 dolāri), elastīgie (30 dolāri) un ādas (40 dolāri). Visu materiālu cimdi ir pieejami izmēros sākot no XS līdz XL. Cimdu piegāde tiks uzsākta novembra vidū, un ražotājs piedāvā arī piegādi uz Latviju.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli