Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pērn no janvāra līdz maija beigām Latvijā reģistrēti 203 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bija iesaistīts vismaz viens transportlīdzekļa vadītājs alkohola reibumā, šī gada piecos mēnešos notikušas jau 456 šādas avārijas. Turklāt 2012.gadā dzērājšoferu izraisītajās avārijās bojā gājuši desmit cilvēki, pērn – septiņi. Par spīti tam, daudzi vadītāji joprojām neatsakās no „ceļa kājas”.

Aktīvi vēršoties pret satraucošo statistiku un traģisko situāciju uz Latvijas ceļiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija aicina uz pirmsjāņu kampaņas „No vadītāja līdz izvadītājam ir viena glāze” atklāšanu.

Pasākums notiks ceturtdien, 14.jūnijā, pulksten 11.00, Rīgā, skvērā starp Brīvības bulvāri un Tērbatas ielu.

Preses konferences laikā tiks sniegta jaunākā statistika par reālo situāciju uz ceļiem, prezentēti šī gada kampaņas interaktīvie materiāli un vides instalācija – auto vraks ar audio gidu, kas ļaus ikvienam iejusties avārijas izraisītāja lomā, kā arī tiks sniegta informācija par kampaņas ietvaros plānotajiem pasākumiem.

Piedāvājam īstu ieskatu kampaņas „No vadītāja līdz izvadītājam ir viena glāze” video klipā

Satiksmes drošības kampaņa tiek līdzfinansēta no OCTA līdzekļiem. Kampaņu atbalsta AAS „ERGO Latvija”, SIA „Latvija Statoil” un AS „Aldaris”.

Saistītās tēmas: Drošība

Izsaki savu viedokli