Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Lai apmierinātu augstās britu klientu prasības attiecībā pret sporta automobiļiem, Subaru Londonas auto šovā prezentē trīs jaudīgākas Impreza WRX (STI) versijas.

WRX-S, kas bāzēts uz parastā WRX, attīsta 255 zirgspēkus un 390 Nm, kas sprintu no vietas līdz simtam ļauj sasniegt 5,5 sekundēs. Salīdzinājumam – parastais WRX attīsta 230 zirgspēkus un 320 Nm un no nulles līdz simtam paātrinās 6,1 sekundēs.

Aprīkojumā iekļauti 18 collu vieglmetāla diski, STI radiatora režģis, STI priekšējā bufera uzlika, STI antispārns un speciāls ātrumpārslēgs.

Vēl iespaidīgāka ir otrā versija – WRX STI 330S. Kā jau nosaukumā minēts 2,5-litru turbo dzinējs attīsta 330 zirgspēkus un 470 Nm. Jaudas/griezes momenta palielinājums iegūts, izmainot dzinēja vadību un uzstādot jaunu sporta izplūdes sistēmu. Attiecīgi sprints no vietas līdz simtam aizņem vien 4,4 sekundes, kas ir pa 0,8 sekundēm mazāk nekā standarta WRX STI.

Jaudīgākā versija – WRX STI 380S – pagaidām prezentēta kā koncepts. Pilnībā pārstrādātais dzinējs sola attīstīt 380 zirgspēkus. Ārpusi papildina aerodinamisks virsbūves komplekts un 18 collu vieglmetāla diski, bet tehnisko pusi – jauna regulējuma balstiekārta.

Izsaki savu viedokli