Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Laikā, kad biroju administratori, skolu direktori, slimnīcu vadītāji un mājsaimnieki optimizē ikdienas tēriņus, informācijas tehnoloģiju kompānija EPSON piedāvā S līnijas printeru kolekciju, kas ļauj ietaupīt izmaksas uz tintes kasetņu un patērētās elektroenerģijas rēķina.


EPSON Stylus S20

EPSON printeri S20, SX100, SX200, SX400 ir domāti maziem un vidējiem birojiem, nelielām darba grupām, izglītības un ārstniecības iestādēm, kā arī lietotājiem mājās. S līnijas printeri ir ne tikai profesionāli palīgi ikdienas darbā, bet arī ļoti ekonomiski sabiedrotie. Printeros tiek izmantotas atsevišķas tintes kasetnes, kas ļauj nomainīt tikai izlietoto krāsu, tādējādi maksimāli samazinot tintes zudumus. Savukārt printeros uzstādītā automātiskā gaidstāves režīma funkcija daudzkārt samazina iekārtu elektrības patēriņu laikā, kad printeri netiek lietoti.

Iekārtās izmantotā Micro Piezo drukas tehnoloģija pilnībā izslēdz risku, ka, drukājot plēves vai uzlīmes, tās varētu tikt sakausētas. Jo printeri strādā ar tā saukto auksto tinti un izdrukas izgatavošana līdzinās tipogrāfiskai drukāšanai bez karstās apstrādes. Aukstās tintes tehnoloģija printera lietotājam ļauj būt pilnīgi drošam par to, ka drukāšanas laikā plēves ar tekstu un grafiskiem attēliem netiks sakausētas. Tā ir arī ekonomiska priekšrocība, jo visas nopirktās plēves vai uzlīmes pēc izdrukāšanas ir kvalitatīvas un pilnvērtīgi lietojamas.


EPSON Stylus SX100

EPSON printeru kasetnes ir pildītas ar DURABrite tinti, kuras īpašais sveķu pārklājums nodrošina izdruku noturību pret ūdeni un traipiem, kā arī izturību pret izbalēšanu. Šādā veidā tiek samazinātas izmaksas uz papīru, jo izdrukas nav nepieciešams pārdrukāt – tās nevar nejauši izsmērēt ar pirkstu vai izbalēt no saules stariem.

S līnijas printeru elegantais dizains iederēsies gan izsmalcināti iekārtotā kabinetā, gan ikdienišķā dzīvoklī, turklāt iekārtu tumši melnā apdare neļaus uz tiem atrast nevienu nosēdušos puteklīti. Lai gan printerus vieno inovatīvas tehnoloģijas, ekonomiska ekspluatācija un moderns izskats, tomēr katram no tiem piemīt savas tehniskās īpašības, kas konkrēto modeli padara unikālu.


EPSON Stylus SX200

EPSON Stylus S20 ir ļoti kompakts un stilīgs septiņu šķautņu printeris, kas ideāli piemērots augstvērtīgu teksta dokumentu un krāsainu fotogrāfiju drukāšanai mājas apstākļos. Iekārta drukā līdz 26 melnbaltām un līdz 14 krāsainām lapaspusēm minūtē. Tāpat kā citi S līnijas produkti, arī S20 nodrošina sarkano acu noņemšanas funkciju.

EPSON Stylus SX100 ir daudzfunkcionāls tintes printeris, kas nodrošina gan drukas, gan skenēšanas un kopēšanas funkcijas. Printerī uzstādītā foto korekcijas funkcija automātiski uzlabo foto izdrukas krāsas un kontrastu. Savukārt iekārtā iebūvētais skeneris ar 600 dpi lielo izšķirtspēju teicami noregulē krāsas un noņem fotogrāfijām atspīdumu.


EPSON Stylus SX400

Stylus SX200 un SX400 printeri ir kļuvuši populāri, pateicoties iespējai drukāt digitālās fotogrāfijas pa tiešo no atmiņas kartes vai fotokameras, nepieslēdzot datoru. Turklāt SX400 printera 6,3 cm lielais kristālskaidrais LCD displejs ļauj ērti uzstādīt drukāšanas parametrus un izvēlēties nepieciešamās fotogrāfijas. Abi daudzfunkcionālie printeri drukā melnbaltus un krāsainus dokumentus līdz 34 lapaspusēm minūtē, taču tajos esošie skeneri nodrošina attēliem 1200 dpi lielu izšķirtspēju.

Izsaki savu viedokli