Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Baumas par patiesajiem procesora Prescott izlaišanas aizkavēšanās iemesliem ir saformējušas lielu, Intel nepatīkamu, informācijas plūsmu par to, ka Intel pārstāvji izmanto katru iespēju, lai uzstātos ar attaisnojumiem. Pagaidām, vienīgās frāzes, kuras izsaka Intel, ir “Saražoto derīgo Prescott čipu skaits ir pietiekams” un “Mums nav problēmu ar 0.09 mikronu tehnoloģijas ieviešanu”. Šajā sakarā varam atcerēties vienu anekdoti, kurā vēlu vakarā sasists un apzagts cilvēks iekrīt peļķē un optimistki saka: “Tomēr man patīk šī pilsēta. Tikai gadījās slikts rajons” :)

Tieši šādi Intel turpina mūs pārliecināt par to, ka ar 0.09 mikronu tehnoloģijām viņiem viss ir kārtībā, bet procesori ļoti karst. Intel tuvi avoti paziņoja, ka derīgo procesoru skaits tiešām ir labs un ka nerodas nekādas problēmas ar 0.09 mikronu tehnoloģijas ieviešanu. Cita lieta, ka Prescott siltumizdalīšanas līmenis ir pārāk augsts un Intel cenšas izmantot visu atlikušo laiku līdz anonsam, lai novērtu šo problēmu.

Droši zināms, ka Prescott tiks anonsēts apmēram 2004. gada februārī, iespējams, otrajā datumā. Pats Intel turpina uzstājīgi apgalvot, ka uzsāks procesora piegādi jau šajā finansu kvartālā.

Tika apstriprināta informācija par to, ka Intel savu Prescott nosauks par “Pentium 4”. Dažādi modeļi ar vienādām takts frekvencēm, bet dažādiem kodoliem, tiks atdalīti ar burtu suffiksiem. Piemēram, Pentium 4 2.8E tiks bāzēts uz Prescott kodola, bet Pentium 4 2.8C – uz Northwood kodola ar 800Mhz FSB frekvenci un Hyper-Treading atbalstu. Priekš Pentium 4 2.8 ar 533Mhz FSB frekvenci ir pieļaujams suffiks “B”.

Baumas par iespējamo Northwood izlaišanu ar 1 MB kešu Intel noraidīja. Kā jau varējām paredzēt, šī nesaprašanās radās domāšanas stereotipu dēļ: “Pentium 4 = Northwood”. Īstenībā zem apzīmējuma “Pentium 4 ar 1MB kešu” slēpjas Prescott uz 0.09 mikronu kodola.

Izsaki savu viedokli