Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acer 2016. gada „iF” dizaina balvu — kas ir viena no viskārotākajām starptautiskajām dizaina balvām — pasniegšanā ir saņēmis piecas balvas datoru kategorijā. Produkti, par kuriem piešķirtas balvas, ir Predator spēļu līnijas galddators un monitors, modulārais minidators un divi augstākās kvalitātes monitori.

Balvas ieguvušos Acer produktus izvēlējās 58 augsta profila starptautisko ekspertu žūrija no aptuveni 5300 pozīcijām, ko piedāvāja aptuveni 2500 dalībnieku no vairāk nekā 50 valstīm.

Acer-2016-iF-Award

„Acer ir īpaši gandarīts, ka „iF” dizaina balvas žūrija ir atzinusi mūsu nesen klajā laisto Predator spēļu līniju”, tā Acer globālās tirdzniecības un zīmolveides viceprezidents Mārtens Šellekens [Maarten Schellekens]. „Jaunos produktus ir atzinīgi novērtējuši arī plašsaziņas līdzekļi un patērētāji visā pasaulē, un šīs balvas ir vēl viens apliecinājums mūsu nebeidzamajiem pūliņiem tiekties uz izcilību dizaina un inženiertehnisko risinājumu jomā.”

Predator G6 spēļu galddators

Predator G6 (G6-710), ko darbina jaunākās 6. paaudzes Intel® Core® i7-6700K procesori, nodrošina maksimālu jaudu, izmantojot Intel kodola milzīgo potenciālu, un ir aprīkots ar Windows 10 operētājsistēmu un tirgū dominējošo 64 GB DDR4 divkanālu atmiņu. To visu ietver pilnībā pārstrādāta dizaina bruņu tipa korpuss, kas veidots tā, lai tas izskatītos kā daļa no neapturamas cīņu mašīnas. Korpuss nodrošina divvirzienu gaisa ieplūdi, pateicoties kurai ir iespējama IceTunnel dzesēšana, un tajā ir ierīkoti paplašināšanas sloti, kas ļauj šīs jaudīgās ierīces atmiņas ietilpību palielināt līdz pat 12 TB.

Revo Build minidators

Revo Build (M1-601) ir minidators, kas ir viegli pielāgojams lietotāja vajadzībām, izmantojot blokus, kuri nodrošina dažādas funkcijas, tādas kā papildu atmiņas krātuve, skaļruņi un mikrofoni vai pat bezvadu uzlāde. Blokus var precīzi savienot, izmantojot magnētiskas atsperu tapas, kas padara datora montāžu tik vienkāršu kā spēli ar rotaļu klučiem. Bloki var arī darboties neatkarīgi vai kopā ar citiem personāldatoriem. Revo Build minidatoru ietver neliels korpuss ar viena litra tilpumu un izmēru 125 x 125 mm, kas izņem minimālu telpu un ir novietojams praktiski jebkurā vietā.

Predator Z35 liektais spēļu monitors

Predator Z35 ir pirmais produkts Acer Predator liekto spēļu monitoru „Z” sērijā, kas aprīkots ar NVIDIA® G-SYNC™. Tā 35 collu īpaši platā Full HD (2560 x 1080) 21:9 izšķirtspējas ekrāna panelim ir 2000 mm liekuma rādiuss, kas sniedz „iegremdējošas” un aptverošas spēles iespaidu. Tas arī atbalsta virstaktēšanu līdz zibensātrai 200 Hz atsvaidzes intensitātei, tādējādi ļaujot spēlētajam saskatīt ienaidniekus, pirms tie ierauga spēlētāju, un nodrošinot kristāldzidru trases pagriezienu attēlu. Monitors ir aprīkots ar diviem jaudīgiem DTS® Sound 9 W audio skaļruņiem un Acer TrueHarmony tehnoloģiju.

Acer XR342CK liektais monitors

Acer XR342CK monitoram ir liekts 34 collu 21:9 izšķirtspējas ekrāna panelis ar 1900 mm liekuma rādiusu, kas sniedz „iegremdējošu” perfekta vizuālā attēla pieredzi. Tādas īpašās iezīmes kā sešasu krāsu regulēšana un DTS® Sound pastiprina skaņas un attēla baudījumu, savukārt apgaismojuma pielāgošanas poga monitora apakšējā malā ļauj pielāgot gaismas efektu vēlamajam noskaņojumam. Pamatni var grozīt no -30 līdz +30 grādu leņķī, līdz ar to lietotājs var viegli noregulēt monitoru vēlamajā skata leņķī.

Acer H277HU monitors

Acer H277HU ir daļa no „H7” sērijas monitoriem, kuri ir pasaulē pirmie monitori, kuri atbalsta „C” tipa USB, kas nozīmē, ka lietotāji var ērti pārnest datus un aplūkot monitorā saturu no piezīmjdatoriem vai viedtelefoniem, vienlaikus tos lādējot tikai ar vienu vadu. Šis 20 collu monitors, kam ir augstākās klases ZeroFrame dizains un ar dimantu griezts un ar suku apstrādāts metāla statīvs, var lepoties ar WQHD (2560 x 1440) displeja izšķirtspēju, izcilu audio kvalitāti, ko nodrošina Acer TrueHarmony tehnoloģija, un DTS™ Sound.

Izsaki savu viedokli