Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jelgava, 2008.gada 24.jūlijs – Sony Ericsson, vadošais mūzikas tālruņu ražotājs noslēdzis sadarbības līgumu ar visu laiku populārāko Latvijas grupu Prāta Vētra. Vienošanās paredz atbalstīt gan Prāta Vētras jauno albūmu Tur kaut kam ir jābūt, gan šīs vasaras koncerttūri 5 Latvijas pilsētās.
Jau šobrīd mobilo sakaru operators Tele2 piedāvā iegādāties jaunākos Sony Ericsson Walkman mūzikas tālruņus ar Prāta Vētras jauno albūmu un citiem ar grupu saistītiem materiāliem.

“Esam pagodināti par sadarbību starp Sony Ericsson Walkman tālruņiem un atzītāko grupu Latvijas mūzikā – Prāta Vētra. Esmu drošs, ka mūsu sadarbība nesīs radošus veidus, kā Prāta Vētras fani varēs piekļūt savas mīļākās grupas veikumam savos tālruņos jebkurā vietā un laikā,” saka Sony Ericsson tirdzniecības vadītājs Latvijā un Lietuvā Audris Leimontas.

“Sony Ericsson tālruņi jau ir piesaistījuši Prāta Vētras uzmanību, un vairāki no Prāta Vētras puišiem tos jau ir lietojuši agrāk. Tas ir tikai dabiski, ka sadarbojamies ar uzņēmumu, kuram gluži kā mums mūzika ir sirdslieta,” saka Aija Auškāpa, grupas menedžere.

Oficiāli par sadarbību tiks paziņots pirms koncerttūres uzsākšanas rīkotajā preses konferencē Jelgavā šodien plkst. 17 pie Jelgavas pils.

Savā veidā jau šobrīd Sony Ericsson ir draugos ar Prāta Vētru. Ar Sony Ericsson tālruņu unikālo TrackID funkciju, kuras datubāzē ir informācija par 6 miljoniem albūmu visā pasaulē jau šobrīd iespējams atpazīt arī Prāta Vētras dziesmas. Ja nevarat atcerēties kādu no Prāta Vētras dziesmu nosaukumiem, jums pietiek ar telefonu ierakstīt tikai dažu sekunžu dziesmas fragmentu, ko dzirdat, un tālrunis jums acumirklī sniegs informāciju par dziesmas nosaukumu un albūmu, kurā to atrast.

Sadarbība arī paredz, ka grupas dalībnieki un menedžments saņems jaunākos Sony Ericsson tālruņus. Prāta Vētras puiši: Renārs Kaupers, Māris Mihelsons, Kaspars Roga un Jānis Jubalts ir izvēlējušies trīs Sony Ericsson tālruņu modeļus: W760, W980 un G900. W760 ir šobrīd jaunākais Walkman tālrunis, kā arī pirmais Walkman tālrunis ar iebūvētu GPS uztvērēju, tādejādi Prāta Vētrai nebūs iespējams apmaldīties koncerttūres laikā.

Viedtālrunis G900 nodrošina ātru piekļuvi internetam, e-pastiem, kā arī telefonā iespējams rakstīt piezīmes gluži tāpat kā to iespējams darīt uz piezīmju lapiņām. Līdzko būs pieejams, Prāta Vētra saņems arī līdz šim labāko Walkman tālruni – eleganto W980 ar apjomīgu 8 GB atmiņu, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai uzglabātu visas Prāta Vētras dziesmas, kas jebkad ir radītas, kā arī FM raidītāju, tādejādi grupai būs iespējams klausīties mūziku no telefona koncerttūres autobusa radio. Nupat vācu žurnāls TESTfactory atzinis W980 par ”best audio experience”.

Izsaki savu viedokli