Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pārnēsājamie mūzikas atskaņotāji nenoliedzami ir ļoti populāri, kuram gan nepatīk ceļā esot klausīties savu mūzikas kolekciju? Tā kā konkurence šo aparātu tirgū ir ļoti liela, tad vadošās kompānijas piedāvā aizvien jaunus modeļus. Šoreiz pastāstīsim par gaidāmo LG portatīvo multimēdiju atskaņotāju.


LG T80


Dizaina ziņā atskaņotājs atgādina iepriekšējos LG modeļus, taču šoreiz ražotājs vēlas vērst lietotāju uzmanību tieši uz ierīces tehniskajiem parametriem. Atskaņotājs ir aprīkots ar 3 collu skārienjūtīgu displeju, kura maksimālā izšķirtspēja ir 420 x 240 pikseļi, jāpiemin, kas displejs spēj attēlot līdz 260 tūkstošiem krāsu. LG T80 spēj atskaņot tādus datņu formātus kā MPEG, MP3, WMA, OGG, WAV, ASF, JPEG. Jāpiemin, ka ir iespējams aplūkot teksta dokumentus, kas saglabāti TXT formātā. Atskaņotājā ir iebūvēts gan FM uztvērējs, gan ar DVB-T uztvērējs. Ar vienu uzlādes reizi ierīce spēj atskaņot 5.5 stundas garu video materiālu vai arī 2 stundas garas TV pārraides skatīšanos. Ierīces atmiņas ietilpība būs četri gigabaiti.

Pagaidām nav ziņu par to, kad LG T80 varētu nokļūt veikalu plauktos, taču zināms, ka tā cena būs aptuveni 470 ASV dolāri, tomēr šķiet, ka priekš šāda atmiņas apjoma, atskaņotājs ir nedaudz par dārgu.

Izsaki savu viedokli