Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsdienās, kad aizvien spilgtāk izpaužas tendence visu apvienot vienā universālā ierīcē, robežu starp elektroniku un datortehniku novilkt paliek arvien grūtāk. Tādēļ IT un datortehnikas portāls BOOT.Lv maina profilu, un turpmāk mēs būsim elektronikas portāls. Tāpat mainījies ir mūsu sauklis, kas turpmāk būs “Būtiskākie elektronikas jaunumi un apskati”. Šāds solis tika sperts, pamatojoties uz elektronikas apskatu un jaunumu strauji pieaugošo pieprasījumu, kas ir likumsakarīga tendence, jo tieši mobilie tālruņi, digitālie fotoaparāti, MP3 atskaņotāji u.c. elektronika ir tā tehnika, ko mēs ikdienā visaktīvāk lietojam.

Protams, IT un datortehnika netiks atstāta novārtā, jo arī IT jaunumi vēl joprojām ir ļoti pieprasīti, taču turpmāk uzsvars vairāk tiks likts uz elektronikas jaunumiem un it īpaši tās apskatiem.

Tāpat elektronikas portāls BOOT.Lv centīsies katru dienu mūsu lasītājus iepriecināt ar aktuālāko elektronikas preču grupu apskatiem, tādēļ lūdzam visus aktīvāk šajā foruma pavedienā ieteikt testējamos produktus, jo BOOT.Lv redakcija šos ieteikumus, iespēju robežās, ņem vērā.

Cerams, ka jau tuvākajā laikā varēsim jums piedāvāt portāla jaunās versijas plašās iespējas, un, līdz ar jauno versiju, vēl lielāks uzsvars tiks likts uz video apskatiem, kas jau šobrīd ir ļoti pieprasīti.

Izsaki savu viedokli