Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls Sekoman.lv savu darbība sāka pirms dažām nedēļām, bet ar šo laiku ir pieticis, lai tajā ar savām ikdienas lietām aktīvi dalītos vairāk kā 1000 lietotāju. Pirms nieka divām dienām portālam pievienojās arī kāda neparasta apvienība, kura regulāri ziņo par savu dzīvi RTU kopmītņu istabiņā nr. 711a. Šie trīs jaunieši, kuri sevi dēvē vārdos Borts, Speķis un Sotaks, studentu dzīvi izbauda tik pilnīgi, ka aizvien lielāks portāla lietotāju skaits ir metuši pie malas savas ikdienas nodarbes, lai sekotu viņiem līdzi.
Sekoman.lv/711a ir vieta, kur turpmāk arī jūs varēsiet uzzināt vai nostāstiem apvītā koju dzīve nav tikai mīts un nostalģisku ex-studentu atmiņu izpušķojumi. Tiem, kam nekad nav nācies dzīvot universitātes kopmītnēs, šī ir unikāla iespēja noskaidrot vai teju mītiskais studentu patērētais alus un citu grādīgo dzērienu apjoms patiešām ir reālajā pasaulē iespējama lieta, turklāt netrūkst arī citu ievērības vērtu notikumu.

Šo trīs nedēļu laikā Sekoman.lv ir pievienojušies arī ļoti daudzi citi interesanti cilvēki, kuri ar milzīgu entuziasmu ir gatavi dalīties savās ikdienas gaitās un komentēt citus. Lietotāju kopskaits ir sasniedzis 1 250 un trīs nedēļu laikā ir publicēti aptuveni 13 000 ierakstu. Lietotāju aktivitāte ir tik augsta, ka tikai retos gadījumos starp 8:00 rītā un 2:00 naktī portālā ir 5 minūtes klusuma.

Papildus darbam, kuru Sekoman.lv attīstībā iegulda administrācija, savu artavu dod arī lietotāji. Piemēram, interneta saišu saīsināšanas projekts Smurl.lv, kurš balstās tikai un vienīgi uz Esemono centieniem ir izpelnījies atzinību un ticis integrēts Sekoman.lv funkcionalitātē. Esemono šobrīd strādā arī pie daudzām citām Sekoman.lv papildus iespējām, piemēram, lietotāju ikdienas ierakstu integrācijas ar viņu blogiem. Šo iespēju jau ir pamanījuši un sākuši testēt Elxnis savā blogā Elxnis.eu un BOOT.Lv redaktors Kārlis savā blogā. Ikvienam lietotājam ir dota iespēja piedalīties Sekoman.lv attīstībā ne tikai aktīvi rakstot par saviem ikdienas notikumiem, bet arī palīdzot veidot dažādas papildus iespējas.

Ja arī tu vēlies pievienoties Sekoman.lv lietotāju pulkam, tad tagad to ir iespējams izdarīt bez ielūgumiem vai jebkādiem citiem ierobežojumiem.

Tiem, kas vēlas uzzināt ko vairāk par projektu Sekoman.lv tiek piedāvāts arī šis skaidrojušais video:
Spied šeit, lai reģistrētos portālā Sekoman.lv

BOOT.Lv redakcija portālā sekoman.lv:

Mārtiņš Lūsis
Jolanta
Kārlis Ieviņš
Kaspars
Kristaps Basovs
Type911
Ivars

Izsaki savu viedokli