Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirmo reizi Porsche 918  tika prezentēts pirms trīs gadiem Ženēvas auto izstādē. Taču nu, pateicoties kādam vērīgam auto entuziastam, tiek ziņots, ka modelis ir manīts Bahreinas F1 trasē, kur, kā baumots, potenciālie pircēji var izmēģināt spēkratu.

Plānots, ka auto tiks apgādāts ar V8 dzinēju un diviem elektromotoriem, taču kopēja jauda sasniegs aptuveni 800 zirgspēkus. Tas ļaus mašīnai paātrināties līdz 100 kilometriem stundā vien nieka 2,8 sekundēs.

DSC00283

Interesanti, ka šo superauto var dēvēt par zaļu, jo tam ir izdevies uzstādīt neredzēti zemu oglekļa dioksīda izmešu daudzumu (70 g/km), salīdzinot ar citiem šādas jaudas transporta līdzekļiem.  Tāpat Porsche iepriekš ziņoja, ka, pateicoties elektromotoriem, būs iespējams sasniegt iespaidīgu degvielas ekonomiju (2,6 litri uz 100 kilometriem).

Pie pirmajiem pircējiem Porsche 918 nonāks jau septembrī, taču tā cena sasniegšot pat 682 tūkstošus britu mārciņu. Ja gadījumā Jūsu rīcībā ir šāda naudas summa un ir vēlme iegādāties spēkratu, maz ticams, ka tas izdosies, jo auto tiks saražots ierobežotā skaitā- vien 918 eksemplāros.

DSC00278

Saistītās tēmas: porsche

Izsaki savu viedokli