Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Porsche 911 GT2 ir klasiskā vācu sportista jaudīgākā un ekstrēmākā versija, jo 3,6-litru Bi-turbo dzinējs visu savu jaudu – 530 zirgspēkus – novada līdz aizmugurējiem riteņiem. Jau standarta izpildījumā šāda kombinācija spēj nodrošīnāt paātrinājumu no vietas līdz simtam 3,6 sekundēs, tomēr tūninga kompānijai Wimmer Rennsporttechnik ar to ir par maz – vācieši radījuši uzlabotu GT2 versiju, kas attīsta 680 zirgspēkus un ieguvusi atbilstošu vizuālo komplektu.

Gandrīz 700 Zs iegūti, uzstādot lielākas turbīnas, sporta kloķvārpstu un speciālu Wimmer izplūdes sistēmu, kā arī uzlabojot ieplūdes gaisa kanālus. Arī standarta sajūgs nomainīts pret izturīgāku sporta izstrādājumu. Līdz ar to paātrināties no nulles līdz simtam iespējams 3,4 sekundēs, bet maģiskie 300 km/h tiek sasniegti 25,8 sekundēs, kas salīdzinājumā ar standarta 34 sekundēm ir izcils rādītājs.

Bez uzmanības nav palikusi arī auto āriene – 20 collu Sportec vieglmetāla diski, dekoratīvas uzlīmes un oglekļa šķiedras spoguļi un antispārna lūpiņa izskaistina jaudīgo spēkratu. Viss skaisti un jauki, līdz uzzinām uzlabojumu cenas – par dzinēja pakotni vien kompānija prasa 30000 eiro.

Izsaki savu viedokli