Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Populārā L.A. Noire, noziegumu risināšanas spēle, līdz šim bija pieejama tikai Xbox 360 un PlayStation 3 spēlētājiem, taču dēļ spēles augstajiem panākumiem, izstrādātāji ir nolēmuši pārdot savu garadarbu arī datora entuziastiem, kas pie konsoles, diemžēl, nav tikuši.

Nopērkama būs  L.A. Noire: The Complete Edition spēles versija, kas būtībā no parastās atšķiras ar to, ka pārdosies ar atslēgu, kura ļaus piekļūt visiem maksas papildinājumiem – “Nicholson Electroplating”, “Reefer Madness”, “The Consul’s Car”, “The Naked City”  un arī “A Slip of the Tongue”.

Par cenu gan nekas netika teikts, taču iznākšanas datums jau ir nosprausts – 4. novembris. Jāpiemin, ka spēle atbalstīs arī NVIDIA 3D Vision labumus. Tiesa, ar to vēl labās ziņas nebeidzās – spēle būs pieejama gan Windows, gan Mac lietotājiem, taču, ja jūsu dators būs par lēnu, tik pat pieejama būs arī OnLive straumētā versija.

Datora minimālās tehniskās prasības, lai spēle bez problēmām darbotos, ir sekojošas:

  • Divu kodolu Intel preocesors ar 2.2 gigahercu augstu frekvenci / Divu kodolu AMD procesors ar 2.4 gigahercu augstu frekvenci
  • 2 gigabaitu operatīvā atmiņa
  • 16 brīvi gigabaiti uz datora cietā vai SSD diska
  • NVIDIA GeForce 8600GT grafiskā karte ar 512 megabaitu atmiņu / Radeon HD 3000. sērijas grafiskā karte ar 512 megabaitu lielu atmiņu
Jāpiemin, ka spēles datora versija piedzīvos arī grafiskus uzlabojumus un paaugstinātu izšķirtspēju.

 

Saistītās tēmas: noire

Izsaki savu viedokli