Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Piedāvājam jūsu uzmanībai vienu no odiozākajiem pēdējā laika spēļu geimpleja video: izstrādē esošā šūtera patoloģiskiem sociopātiem “Postal III” E3 demonstrāciju, kurā visiem pazīstamais rudmatis, ņemot talkā mežonīgu āpsi, benzīna kannu un standarta šaujamieroču arsenālu, sēj haosu savā dzimtajā pilsētā.

Kad mums jau šķita, ka Running With Scissors komandu beidzot ir aizturējusi tikumības policija, kontroversijas karaļi un melnā humora korifeji atgriežas ar sava sliktas slavas apvītā šūtera “Postal” trešo daļu. Turklāt – uz tā paša dzinēja, kurā ekstremitātes vicināja Gordons Frīmens.

Savā laikā pirmās divas “Postal” seriāla daļās tika gan nežēlīgi kritizētas par pārlieku lielo vardarbību, gan arī slavētas šī paša iemesla dēļ. “Mēs uzturēsim to pašu moto, ko veidojot iepriekšējo “Postal”, proti, spēle ir tik vardarbīga, cik vardarbīgs ir tās spēlētājs,” viltīgi smīnot, mums deklarē RWS prezidents Vinss Deči, vienlaikus stipri sažmiedzis sava jaunā čoma Geiba Ņūvela tuklo roķeli un nesēdams kreklu ar uzrakstu “Tough motherfucker from outher space”. Simpātisks puisis.

Deči pēdējā E3 izstādē interesentiem uzskatāmi parādīja, ka jaunais sadistu prieciņš “Postal III” patiešām tiek izstrādāts uz Source grafiskā dzinēja (savulaik darbinājis “Half-life 2”, “Portal” un “Team Fortress 2”). Kā tieši skandalozā FPS izstrādātāji ir dabūjuši “Half-life” tēva piekrišanu Source tehnoloģijas izmantošanai, mums nav zināms, taču visticamāk šajā transakcijā bija iejaukti tādi elementi kā beisbola nūjas un motorzāģi.

Par spīti grafiskās tehnoloģijas maiņai, spēles galvenā komponente – morālais duālisms – joprojām būs uz vietas. Izvēle, kā tieši spēlēt, vienmēr būs mūsu pašu rokās: divdesmit minūtes reālajā laikā gaidīt pārtikas veikala rindā, lai nopirktu paku piena, vai izvilkt no azotes cirvi un ierādīt apkalpojošajam personālam viņu vietu? Uz šo jautājumu atbildēt sev varēsim šī gada rudens mēnešos.

Izsaki savu viedokli