Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kādu laiku atpakaļ rakstījām, ka kompānija Polaroid pārtrauca momentfoto kasetņu ražošanu. Šādu lēmumu kompānija pieņēma, jo pēdējo gadu laikā ir ļoti strauji audzis digitālo kameru tirgus, pamazām izspiežot no tirgus tradicionālās kameras. Iespējams, pateicoties digitalizācijai ir izveidots jauns koncepts – Polaroid digitālais fotorāmis. Jaunā fotorāmja konceptam ir displejs veco Polaroid momentuzņēmumu lielumā. Patiešām, tas atgādina jau 60 gadu vecos uzņēmumus, jāpiebilst, ka zem attēla lietotājam ir iespēja rakstīt savas piezīmes.


Kad lietotājs ievieto savas bildes atmiņas kartē, tiek piedāvāts veids, kādā tās tiks attēlotas. Standartā tas būs kā citiem fotorāmjiem, kad fotoattēli pēc laika viens otru nomainīs. Tiek piedāvāts arī attēlošanas veids, kas ļaus lietotājam “atgriezties pagātnē” – minūtes laikā pakāpeniski uz balta ekrāna izveidosies attēls, imitējot īsto Polaroid momentuzņēmumu tapšanas procesu.

Diemžēl pagaidām tas ir tikai koncepts, taču kompānijai būtu jāsaņemās un jāsāk ražot šo produktu, jo tas patiešām ir interesants.

Izsaki savu viedokli