Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau ziņojām, ka PlayStation 4 spēļu konsole debitēja pagājušās nedēļas piektdienā. Kā vēsta Sony, ierīces debija, neraugoties uz faktu, ka notika tikai divās valstīs, izdevusies necerēti veiksmīga.

Jau pirmajās 24 stundās ASV un Kanādā tika realizēts viens miljons PlayStation 4 spēļu konsoļu. Domājams, ka pārdošanas apjomi saglabāsies augstā līmenī, jo jau pēc desmit dienām (29. novembrī) konsole debitēs Austrālijā un Eiropas valstu tirgos.

Sony cer, ka līdz gada beigām izdosies pārdot vismaz trīs miljonus minēto ierīču, kamēr līdz martam to skaits būs sasniedzis jau piecus miljonus.

Kompānijas pārstāvis piesardzīgi izteicies, ka spēļu konsoļu pārdošana ir pielīdzināma maratonam, nevis sprintam, taču veiksmīgs starts vienmēr ir patīkams. Tāpat tika uzsvērts, ka Sony par jaunāko produktu ir pārliecināti un cer sasniegt arvien jaunus pārdošanas rekordus.

PlayStation 4 lielākais konkurents Xbox One debiju piedzīvos 22. novembrī, taču pārdošanā nonāks 13 valstīs uzreiz. Tādēļ nebūs liels pārsteigums, ja Microsoft lolojuma pirmo 24 stundu pārdošanas rezultāti pārspēs Sony veikumu.

sony playstation_4

Saistītās tēmas: playstationsonyxbox

Izsaki savu viedokli