Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam ieraduši, ka katra jaunā Apple iPhone viedtālruņu tirdzniecības rādītāji pārspēj iepriekšējās paaudzes uzstādītos rekordus. Šogad Apple nāca klajā ar diviem viedtālruņiem – iPhone 5S un 5C, kā kompānijai veicas ar šo ierīču tirdzniecību?

3 dienu laikā kopš tirdzniecības uzsākšanas, Apple pamanījušies pārdot 9 miljonus jauno ierīču. Lai arī iepriekšējais paaudzes ierīces identiskā laika posmā tika pārdotas 5 miljonos eksemplāru, jāņem vērā, ka šī gada ražā ietilpst divas ierīces.

Jebkurā gadījumā, ļoti lielu apmierinātību ar šiem tirdzniecības rādītājiem izteicis arī Apple vadītājs – Tims Kuks. Kā jau tas tika gaidīts, tad Apple neatklāja precīzu tirdzniecības apjomu sadalījumu starp iPhone modeļiem, taču visi analītiķi kā viens apgalvo, ka iPhone 5C pieprasījums ir vismaz uz pusi mazāks, salīdzinājumā ar iPhone 5S.

Tāpat arī iOS 7 operētājsistēma uzrādījusi labu sniegumu – tā uzstādīta jau 200 miljonos ierīču, kas ir  divas reizes labāks rādītājs, salīdzinājumā ar iOS 6 adoptāciju.

613-9967-02

Saistītās tēmas: appleiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli