Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau tas tika paredzēts, tad Apple nespēja pretoties lielo displeju uzvaras gājienam viedtālruņos un parūpējās par planšettelefonu savā izpildījumā. Lielāko iPhone modeli, kurš aprīkots ar 5.5 collu displeju Apple nodēvējuši par iPhone 6 Plus, savukārt ar 4.7 collu displeju aprīkotā ierīce nodēvēta vienkārši par iPhone 6.

hero_large_2x

iPhone 6 Plus ir aprīkots ar 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspējas displeju. Lai arī iepriekš tika baumots, ka jauno iPhone displeji tiks pārklāti ar safīra stiklu, kas ir krietni izturīgāks, tomēr tā nav. Tiesa, šogad kāda ierīce ar safīra displeja pārklājumu ir Apple arsenālā – Apple Watch. Viedtālrunis ir 7.1 milimetru plāns, kas ir  par 0.4 milimetriem mazāk, salīdzinājumā ar iPhone 5S ierīci. Dizaina ziņā un, lielā mērā tehnisko parametru ziņā, iPhone 6 Plus ir ļoti līdzīgs savam mazākajam kolēģim.

6plus

Abi jaunie iPhone modeļi var lepoties ar A8 procesoru, kas salīdzinājumā ar iPhone 5S iebūvēto A7 ir par 25 procentiem jaudīgāks, kā arī 13 procentiem mazāks. Papildus tam jaunie procesori nodrošina krietni labāku energoekonomiju. Kā Apple paši norāda, tad iPhone 6 un 6 Plus akumulatori ar vienu uzlādes reizi nodrošinās attiecīgi 14 un 25 stundu sarunu laiku 3G tīklā, 10 un 16 dienu darbības laiku gaidīšanas režīmā, kā arī 11 un 14 stundu video atskaņošanu.

camera_left_large_2x

iPhone 6 Plus ir aprīkots ar 8 megapikseļu fotokameru, kura var lepoties ar uzlabotu autofokusa sistēmu, kas nodrošinās krietni ātrāku fokusu kā normālā, tā arī vājā apgaismojumā. Vājā apgaismojumā attēlus palīdzēs uzņemt arī iebūvētā optiskās attēla stabilizācijas funkcija. Jāpiemin, ka mazākais iPhone 6 nav aprīkots ar optiskās attēla stalbilizācijas iespēju.

powerful_xlarge_2x

Apple iPhone 6 Plus tiks piedāvāti ar 16, 64 vai 128 gigabaitu iebūvēto atmiņu un subsidēto ierīču cena ASV būs attiecīgi 299, 399 vai 499 ASV dolāri. Viedtālruņu iepriekšpasūtīšana tiks uzsākta 12. septembrī. Ierīču tirdzniecība ASV, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Honkongā, Japānā, Puertoriko, Singapūrā un Lielbritānijā tiks uzsākta 19. septembrī. Pagaidām nav zināms kad tiks uzsākta ierīču tirdzniecība Latvijā.

Izsaki savu viedokli