Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

MTG grupas uzņēmums ESL, pasaulē lielākais e-sporta uzņēmums, maijā atklās pirmo e-sportam veltīto TV kanālu „eSportsTV”, kas darbosies 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Tuvākajā laikā jaunais kanāls būs pieejams Viasat satelīta TV platformā Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs. Šobrīd ESL piedalās pārrunās ar TV operatoriem un citu platformu operatoriem visā pasaulē, lai nodrošinātu plašu kanāla pieejamību citos tīklos.

Screen Shot 2016-04-29 at 12.27.50

Jaunais kanāls nodrošinās vairāk nekā 2000 tiešraides stundu no e-sporta un datorspēļu pasaules katru gadu. Tai skaitā vadošās e-sporta komandas un populārākās zvaigznes, kā arī pārraides no profesionālajām e-sporta līgām un starptautiskiem turnīriem, pasākumiem un čempionātiem, piemēram, ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League un DreamHack. Kanāla satura veidošanai tiks izmantots materiāls gan no ESL profesionālajiem turnīriem, gan no MTG DreamHack, kas ir viens no lielākajiem e-sporta uzņēmumiem pasaulē un ir pasaulē lielāko digitālo pasākumu organizators. Globālā ESL un DreamHack auditorija jau pārsniedz 100 miljonu skatītāju visā pasaulē tādās tiešsaistes platformās kā Twitch, Azubu, Hitbox un Yahoo. Vairāk informācijas www.eslgaming.com.

„Šīs ir fantastiskas ziņas, jo ESL padarīs e-sportu pieejamāku vēl lielākam skatītāju skaitam. E-sports ir aktuāls visu gadu, tāpēc skatītājiem piedāvāsim lielu satura apjomu. Kanāla mērķis ir informēt un paplašināt e-sporta cienītāju un fanu kopienu. Datorspēļu spēlētāju skaits pasaulē pārsniedz 2 miljardus, un mēs redzam straujo e-sporta popularitātes pieaugumu, globālajai fanu bāzei pārsniedzot 250 miljonu skaitu, un tieši tāpēc mēs vēlamies, lai aizvien vairāk un vairāk e-sporta pārraižu būtu pieejams uz maksimāli liela ekrānu skaita,” Uzsver Marika Verkēviča, Viasat Latvija AS filiāles vadītāja.

Izsaki savu viedokli