Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Pašmāju zīmola Just5 radītais viedtālrunis Spacer 2014. gadā kļuvis par pirktāko viedtālruni Latvijā, izkonkurējot globālo zīmolu piedāvātos viedtālruņus. Kopumā pērnajā gadā pārdoti vairāk nekā 40 000 Spacer viedtālruņi, kas Just5 ļāvis iekarot vairāk nekā 15% no kopējās tirgus daļas, mobilo iekārtu segmentā līdz 200 eiro.

“Just5 ir Latvijā radīts zīmols, kurš ienāca tirgū tikai pirms pieciem gadiem, sākotnēji sevi piesakot ar lielo pogu mobilo telefonu, kas uzreiz iemantoja lielu klientu interesi. Sekojot līdz pasaules tendencēm un tehnoloģiju attīstībai, pirms diviem gadiem Just5 radīja savu pirmo viedtālruni, kas īsā laikā ieguva lielu pircēju atzinību un pērn kļuvis par pirktāko viedtālruni Latvijā. 2014. gada sasniegumi ir pirmais solis viedtālruņu tirgus iekarošanā, jo jau jaunnedēļ plānojam laist klajā nākamo viedtālruni,” stāsta Just5 produktu attīstības direktore Tatjana Rjabinkina.

Latvijas tirgū tiek piedāvāti trīs veidu Spacer viedtālruņi – Spacer, Spacer 2 un Spacer 2s. Sākot no Spacer 2s visiem Just5 viedtālruņiem ir 4G tīkla atbalsts zibenīgai datu apmaiņai, ātrs procesors, 5 collu IPS tehnoloģijas ekrāns ar plašu skata leņķi un dzīvām krāsām. Visi aparāti aprīkoti ar divām SIM kartēm un Android operētājsistēmu. Piemēram, Spacer 2 modelim ir pieejama OGS sensoru matrica, kas uzklāta tieši uz aizsargstikla, tādēļ ekrāns ir tikai 9 milimetrus biezs.

Viedtālruņiem ir divas kameras – priekšā un aizmugurē, kur lielākā ir 13 megapikseļi. Bildes un video var apstrādāt turpat tālrunī, piemēram, Spacer 2s modelim ir īpaši jaudīgs 64 bitu arhitektūras grafiskais procesors, kas bez piepūles tiks galā ar jebkuru vizuālo materiālu. Tiek piedāvātas dažādu krāsu variācijas, kombinējot tās no divām daļām.

Just5 mobilās iekārtas var iegādāties veikalā Brīvības ielā 40 Rīgā un sakaru operatoru klientu servisos visā Latvijā.

just5-spacer-1

Saistītās tēmas: just5mobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Izsaki savu viedokli