Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lattelecom sociālās atbildības projekts senioru datorzināšanu apguvei Pieslēdzies, Latvija! ir ieguvis prestižo augstākās kategorijas – zelta – balvu piektajā ikgadējā Golden Bridge Awards 2013 (Sanfrancisko, ASV). Pasaules mēroga konkursā projekts guvis atzinību PR un mārketinga kategorijas nominācijā „Gada sociālais atbildības projekts”.

“Ir milzīgs gandarījums saņemt novērtējumu pasaules mērogā līdzās tādiem globāliem milžiem kā Hewlett-Packard, Epson America, Marvell, Apple, Cisco Systems u.c. Mēs varam lepoties ne tikai ar ātrāko internetu, bet arī ar aktīviem un zinātkāriem senioriem. Piecu gadu laikā projekts ir kļuvis par nacionāla mēroga iniciatīvu, līdz šim vienojot un apmācot jau vairāk nekā piecpadsmit tūkstošus senioru visā Latvijā. Savukārt līdz 2018.gadam plānojam apmācīt vēl tik pat, lai Latvijai 100.gadu jubilejā apmācīto senioru skaits sasniegtu vismaz 30 tūkstošus,” norāda Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Pieslēdzies, Latvija! ir īsts veiksmes stāsts – skaitļi rāda, ka pēdējo gadu laikā Latvijā gados vecāku interneta lietotāju skaits audzis straujāk nekā citur Eiropā, un es nešaubos, ka tas ir arī Pieslēdzies, Latvija! nopelns. Taču viena lieta ir statistika, bet kas cits – skaitļos neizmērāmais ieguvums katram senioram, kurš biežāk un ērtāk sazinās ar saviem tuviniekiem, izmantojot Skype, vai ietaupa naudu un laiku, rēķinus apmaksājot internetbankā. Man prieks, ka šī iniciatīva novērtēta arī ārpus Latvijas, un es vēlu tai veiksmi arī cīņā par EK Uzņēmējdarbības balvu,” saka Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks Andris Kužnieks.

Golden Bridge Awards piedalās plašs dažādu industriju pārstāvniecības loks, pretendējot uz gada labāko preci, pakalpojumu, vadītāju un menedžmentu, sievieti uzņēmējdarbībā un profesijā, klientu apmierinātības programmu, sabiedrisko attiecību un mārketinga kampaņu, reklāmu, inovāciju u.c. kategorijām. Pieteikumus varēja iesniegt uzņēmumi un organizācijas no visas pasaules, tai skaitā nevalstiskais sektors, start-up projekti u.c. Uzvarētāji tika godināti Golden Bridge Awards noslēguma pasākumā šā gada 30. septembrī Sanfrancisko, Amerikas Savienotajās Valstīs, piedaloties finālistiem, vadošajiem industriju pārstāvjiem un žūrijas locekļiem.

Līdz šim Pieslēdzies, Latvija!, ko realizē Lattelecom sadarbībā ar Komunikācijas aģentūra jau saņēmis Baltic PR Awards balvu par labāko sociālās atbildības projektu. Tāpat senioru projekts kļuvis par nacionālo čempionu Eiropas lielākajā biznesa konkursā European Business Awards, kā arī ir viens no diviem nacionālā līmeņa atlases uzvarētājiem, pretendējot uz Eiropas Komisijas organizēto Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvu 2013.

Lattelecom projekts Pieslēdzies, Latvija! uzsākts 2008.gadā, lai mazinātu digitālo plaisu un sociālo atstumtību cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem, kuru ikdienā mūsdienu tehnoloģijas, t.sk. dators un internets, ienāk tikai patlaban. Bezmaksas datorapmācības visā Latvijā tiek organizētas jau piekto gadu – līdz šā gada beigām būs apmācīti vairāk nekā 15 tūkstoši senioru. Projektu plānots realizēt līdz Latvijas valsts simtgadei – 2018.gadam, apmācot vismaz 30 tūkstošus interesentu. Sociālā iniciatīva ir kļuvusi par nacionāla mēroga projektu, ko atbalsta Labklājības, Izglītības un zinātnes, Kultūras ministrija, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Latvijas Pašvaldību savienība un Nodarbinātības valsts aģentūra.

Capture

Saistītās tēmas: lattelecom

Izsaki savu viedokli