Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lielās ziņas piezīmjdatoru lietotājiem ir pavisam mazas. Logitech pasaulē vadošais datorpeļu ražotājs šodien izziņo Logitech VX Nano bezvadu lāzerpeli piezīmjdatoriem. Peles nelielais uztvērējs piedāvā piezīmjdatoru lietotājiem peli, kas atvieglo dzīvi ceļojot. USB uztvērējs ir ļoti mazs un gandrīz vienā līmenī ar piezīmjdatoru, ka lietotājiem nav nepieciešams to pastāvīgi pievienot un atvienot pārvietojoties no vienas vietas uz citu.

“Aizvien vairāk piezīmjdatoru lietotāji skārienpaliktņa vietā izvēlas bezvadu piezīmjdatoru peles,” atzīst Logitech viceprezidents Rorijs Dūlejs (Rory Dooley). “Tomēr uztvērēja lielums liek cilvēkiem pievienot un atvienot uztvērēju katru reizi, kad tie lieto piezīmjdatoru. Tagad, kad esam izgatavojuši uztvērēju tik mazu, tas var palikt pieslēgts piezīmjdatoram visu laiku, tādejādi piezīmjdatoru lietotāji ietaupa laiku un tiem nav jāuztraucas, kur ir uztvērējs.”Nelielais uztvērējs, kuru pievieno un par kuru aizmirsti

VX Nano peles nelielais „pievieno un aizmirsti” ir pasaulē mazākais USB uztvērējs. Kad to pievieno piezīmjdatoram, nelielais uztvērējs gandrīz saplūst ar piezīmjdatoru – izvirzoties tikai 8 mm no datora malas. Rezultātā piezīmjdatoru lietotājiem nav jāuzraucas, ka uztvērēju varētu nozaudēt vai nolauzt. Var pievienot nelielo uztvērēju vienreiz un tad par to aizmirst – VX Nano pele vienmēr ir gatava lietošanai.

Uzlabota ritināšana un veiktspēja

Uzlabotai veiktspējai VX Nano pelei ir MicroGear Precision Scroll Wheel, kuru Logitech ieviesa pagājušajā rudenī Logitech MX Revolution bezvadu lāzerpelē un VX Revolution™ bezvadu lāzerpelē piezīmjdatoriem. Kad ritenītis ir ātrās ritināšanas režīmā, iespējams ar vieglu pieskārienu burtiski lidot cauri gariem dokumentiem. Lai pārslēgtos uz precīzo, klikšķināšanas režīmu, lietotājam tikai jānospiež un jānoklikšķina ritenītis. Peles Forward un Back pogas padara interneta lapu pārskatīšanu vieglu, tai pat laikā One-Touch™ meklēšanas poga ļauj cilvēkiem uzreiz atspoguļot rezultātus no iecienītākā meklētāja. Lāzertehnoloģija nodrošina nevainojamu kursora vadību un precīzu izsekošanu praktiski uz jebkuras virsmas un Logitech 2.4 GHz digitalā bezvadu tehnoloģija nodrošina spēcīgu bezvadu savienojumu.Īpaši portatīva konstrukcija

Augstākās klases pele piezīmjdatoru lietotājiem, VX Nano peles portatīvā konstrukcija nodrošina, ka to viegli ielikt piezīmjdatora somā, kabatā vai maciņā, savukārt peles forma un mīkstā gumijotā satvēriena vieta sniedz papildu ērtības. VX Nano peles pamatnē ir nodalījums uztvērēja glabāšanai.

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech VX Nano bezvadu lāzerpe piezīmjdatoriem būs nopērkama ASV un Eiropā augusta beigās par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 69.99 eiro.

Ziņas avots: informācija presei

Izsaki savu viedokli