Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar lielisku Ziemassvētku piedāvājumu nākuši klajā Lattelecom – katrs jaunais klients, kurš pieteiks internetu vai interaktīvo televīziju, dāvanā saņems kruīza ceļojumu 4 personām uz Stokholmu.

Piedāvājums spēkā visiem jaunajiem klientiem, kuri pieteiks kādu no minētajiem pakalpojumiem, izņemot Mājas komplekts ekonomiskais un Mājas komplekts ekonomiskais ar TV.

Kā ļoti izdevīgu risinājumu varam ieteikt optisko internetu, kurš ar ātrumu līdz 50 megabitiem sekundē, izmaksās Ls 9.90 mēnesī. Ņemot vērā, ka Lattelecom optiskais internets ir viens no stabilākajiem Latvijā, šī ir patiešām izdevīga cena. Tāpat arī pieejamas citi interneta, kā arī interaktīvās TV plāni, plašāk par tiem un piedāvājumu vari uzzināt Lattelecom mājaslapā.

Ja pieteikto pakalpojumu ierīkos Lattelecom darbinieks, tad dāvanu karte tev tiks izsniegta pakalpojuma ierīkošanas brīdī, savukārt, ja ierīkosi ar pašinstalācijas paku, tad karti atvedīs kurjers vai saņemsi to Lattelecom veikalā. Ņem vērā, ka karte nav personalizēta, līdz ar to, vari sagādāt patīkamu dāvanu saviem draugiem vai tuviniekiem.

Dāvanu karte nodrošina apmaksātu kruīza ceļojumu Rīga-Stokholma-Rīga 1-4 personām, vienā B klases kajītē, piedāvājums jāizmanto no 22.11.2012. līdz 07.03.2013.

Spied šeit, lai pieteiktos piedāvājumam vai uzzinātu par to vairāk!

Izsaki savu viedokli