Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung jaunais flagmanis izrādījies daudz populārāka ierīce, nekā sākumā domāts. Plānojams, ka tālruņa piegādes apjomus nāksies ierobežot, jo globālais pieprasījums ir pārāk liels.

Vairāki ASV izplatītāji saskaras ar minēto problēmu. Ir veikali, kur iespējams priekšlaicīgi iegādāties Samsung tālruni, taču netiek minēts, kad tas reāli tiks piegādāts. Rezultātā daudziem viedtālruņa kārotājiem nākas uzgaidīt.

Šī problēma ir diezgan neraksturīga Samsung, jo allaž kompānija ir spējusi parūpēties par papildus ierīču rezervēm, lai nebūtu jāapbēdina pircēji. Turklāt Apple viedtālruņi ir diezgan bieži saskārušies ar neprognozēti lielu pieprasījumu, kā rezultātā pircējiem nākas gaidīt. Iespējams, ka šis ir vel viens veids kā Samsung vēlas pierādīt, ka atbilstošs konkurents.

Bet uzņēmuma pārstāvis Y. H. Lee ir paziņojis, ka kompānijai nebūs problēmas strauji palielināt piegāžu apjomus, pateicoties pareizi izvēlētiem materiāliem. Kā jau minējām tad šis ir viens no iemesliem, kādēļ uzņēmums izvēlējies izgatavot savu flagmani tieši no plastmasas, nevis stikla vai alumīnija. Līdzīgi kā Apple, arī Samsung savas ierīces realizēs caur 327 izplatītājiem 155 valstīs.

13.03.14-Galaxy_S4

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli